Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aynen aşkımmm aşırı silik ya insan kör oluyor görene kadae erken testi yarın yapmak isteme sebebim kaset testte ilk idrar bile değil ona rağmen hafif cıktı ya erken gebelik testinde daha net çıkar diye düşünüyorum çünkü 2-3 gün önce erken gebelik testi yaptıgımda zor gözüken cizgi çıkmıstı netleşmişmidir acaba diye merak ettim ama bakalım ya bekleyedebilirim

Rahim inceliğini kontrol ediyor işte ince olınca da önermiyo kişiden kişiye değişiyo
Allla allla sende öyle bısı varmı ama doktor mu sana ddi işte böyle böyle ondan ilişkiye girme mi ddi ay vallla dinlen 27 gündür yapmamıştık bizde benım pinpirikligim yüzünden

Kızlar bu test predictor early ama ilk 3 dk çıkmayınca bakmadım (klavuzda öyle yazıyordu) aradan 45 dk geçti işe gidecektim çöpe atayım dedim böyle olmuş 45 dk kuruma için yeterli mi
Canım gebelik olabilir bende bu testten yaptım ama bende sonradan cıkan cizgi falan olmadı yani yinede kan ver veya bekle tekrarla testi

Güzel haberlerini bekliyoruz canım

Canım gebelik olabilir bende bu testten yaptım ama bende sonradan cıkan cizgi falan olmadı yani yinede kan ver veya bekle tekrarla testi

internete bakınca sevinip sonra doğru değil diyenleri okudum. sevinmedim de sabah ama ilk defa erken gebelik yaptım normal kaset yapıyordum aslında hiç görmedim çizgi kuruma bile. yarın bir daha yapayım olmadı kan için erken sanırım bat 17si

Aynen canım aslında doğru çıkabilir ay bu test işi işte böyle haberini bekliyorum

Arkadaşlar yumurtlamaya göre bata 5 gün kaldı. Göğüslerimde büyüme, hassasiyet var. Şişlik ve gaz sorunu yaşıyorum hiç olmadığı kadar.

Tabi kurtlu ben dayanamadım sabah kaset test yaptım. Kocaman bir negatifi yedim. Şimdi adet gününe kadar kös kös beklicem test yapmak için.

Benim de 5 gün var sabah erken gebelik yaptım attığım gibi çıktı belirtilerimiz de aynı karnım şişmekten çatladı bir haftada

Siz de görüyor musunuz?? Saçma saçma üst üste mesaj yazdım da heyecanıma verin. Kuruduktan sonra çıkmış sanırım.

Eklentiler

• 16603148179983514608956054375103.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 70
Evet adete 5-6 gün varken başlar bunlar bendede öyle olur ama belli olmaz tabi Allah büyük adet gününe kadar ihtimal her zaman var demektir

Adet oldum kızlar aşırı da belirtim vardı yumurtlamadan sonra kasıkta ağrı 1 haftadan fazladır gögüslerm şiş midem sürekli şiş gaz var ama hepsi boş Vala herşeyi gebeliğe yoruyoruz bu ay memlelete gidecem değerlendiremeyecez inşallah kafamı toparlayıp dönerim

Çok haklısın gerçekten herşeyi bilmek istemekte iyi değil. inşallah Eylül ayı sana Uğurlu değil kafanı boşaltmak da tabi ki hiç üzülme

Siz de görüyor musunuz?? Saçma saçma üst üste mesaj yazdım da heyecanıma verin. Kuruduktan sonra çıkmış sanırım.
Bak buda benim sabah yaptığım test rengiyle biraz oynayınca bariz kuruma çizgisi belli oluyor üstelik benim bugün adet günüm. Ama seninli öyle gözükmüyor hafif bi kırmızılık var

Eklentiler

• C043F089-B7EF-4F94-A36F-0DD5A2B03E69.jpeg
    183,2 KB · Görüntüleme: 82
Benim de adet belirtileri başladı ağırlarım artıyor akıntım olmaya başladı hatta 1 2 gün erken gelicek gibi hissediyorum ben de çok stres yaptm hiç düşünmek istemiyorum ama yapamıyorum inşallah diğer ay hamile kalabiliriz ümidimizi kesmeyelim Allah ne zaman verirse artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…