Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

günde 3 4 tanemi o kadar kendini yıpratma kuzum benim dayan insana test bağımlılık yapıyor ben hiç yapmamaya çalışıyorumm
Ya hem gebelik testi yapıyorum hemde ovu testi yapıorm :) ama yok çıkmıyor yumurtla günündendr şişlik akıntı gögüs hassasiyeti var diye çok umutlanmıştm aslında

Kızlar birşey soracağım size ben dün akşam regl oldum ve bugün neredeyse ilk günüm ama hiç böyle bir adet yaşamamıştım ben normalde hep kanamalarım kırmızı canlı bir kan rengi olurdu ama bu sefer ki normal kan rengi gibi değilde çok açık kahve ve kırmızı sarı renk karışımı gibi kanamam oluyor yani arada kırmızı renk kanlar var ama sanki sarımsı açık kahve akıntı şeklinde kan gibi anlamadım çok garip geldi yaşayan yada bu durumu bilen var mı acaba ya?

Sözde salı günü erken gebelik testi yapacaktım bazı arkadaşlarla aynı günde bat beklediğimiz arkadaşlarla şeytan dürttü 6 adet kaset testim vardı birini daha yaptım ilk idrarım değil az önce yaptım sizce çizgi gözüküyor mu benmi görüyorum tek bata bi uygulama 7 gün var yazıyor bir uygulamada 8 🤣🤣 bat 20 ağustos test markası artimed bitanede erken gebelik testim varda eğerki herkes çizgiyi görürse yarın sabah yapsam mı acaba diyorum yada sabretsem mi salı olmasa bile pzt gününe kadar offf beklemek çok sıkıcı ya :KK43:

Eklentiler

• 7CE5B7B8-7CE6-448C-B46C-027804E1E961.jpeg
    7CE5B7B8-7CE6-448C-B46C-027804E1E961.jpeg
    125,4 KB · Görüntüleme: 80
Sözde salı günü erken gebelik testi yapacaktım bazı arkadaşlarla aynı günde bat beklediğimiz arkadaşlarla şeytan dürttü 6 adet kaset testim vardı birini daha yaptım ilk idrarım değil az önce yaptım sizce çizgi gözüküyor mu benmi görüyorum tek bata bi uygulama 7 gün var yazıyor bir uygulamada 8 🤣🤣 bat 20 ağustos test markası artimed bitanede erken gebelik testim varda eğerki herkes çizgiyi görürse yarın sabah yapsam mı acaba diyorum yada sabretsem mi salı olmasa bile pzt gününe kadar offf beklemek çok sıkıcı ya :KK43:
Ama böyle olmuyor arkadaşlar 😀😀 siz böyle erkenden yaparsanız ben o kadar gün nasıl bekleyecem 😂 belli belirsiz bı gölge var gibi inşallah yanılmıyorum ☺️

Canım bata daha var senin emin olamadım ama gölge gibi var sanki🙂bende artimedle öğrendim ama ben sabah yapmıştım iki gün üst üste ikinci gün çizgi daha belirgindi. Bir kaç gün daha bekleyip bir daha yap istersen ama sabah yap🙂

Nasıl öğrenmiş peki?
Sordum canım o öncesinde dr gitmiş o gün birlikte olun demiş ondan 6 gün sonra kaset teste çok silik çıkmış 3 gün falan sonra kan testi yapmış bence mucize gibi bişey onlarda çok istiyorlardı kaç yıldır hiç çocukları yoktu🍀 Ama İnan her şey Allahtan bazen son gün bile çıkmıyor adet sonrası çıkıyor çok okuduk bunları

Canım bata daha var senin emin olamadım ama gölge gibi var sanki🙂bende artimedle öğrendim ama ben sabah yapmıştım iki gün üst üste ikinci gün çizgi daha belirgindi. Bir kaç gün daha bekleyip bir daha yap istersen ama sabah yap🙂
Aynen canım ilk idrar daha iyi sonuç veriyor belki yarın sabah yine artimedle yaparım erken gebelik testini belki pazartesi kullanırım sabredebilirsem çok sabırsızım yaaa evet gölge gibi gözüküyor hatta resime tıklamadan bakarsanız daha net gözüküyor gibi kan için zaten acele etmeyeceğimde sadece kesinleşsede daha dikkatli olsam diye erken öğrenmeye çalışıyorum ya 🥰🥰

Ayy inşallah şimdiden gözlerim doluyor 0 görmekten bıktım ama şimdi burada dertleşiyoruz diye biraz daha güçlü hissediyorm mücadeleci arkadaşları görünce bende sakinleşiyorum 🙏
Gerçekten ben de ilk kez bir topiğe katıldım ve buradaki dayanışma benim de çok içimi ısıttı herkes o kadar içten o kadar iyi anlıyo ki birbirini bana da psikolojik olarak çok iyi geldi burası

X