Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Sözde salı günü erken gebelik testi yapacaktım bazı arkadaşlarla aynı günde bat beklediğimiz arkadaşlarla şeytan dürttü 6 adet kaset testim vardı birini daha yaptım ilk idrarım değil az önce yaptım sizce çizgi gözüküyor mu benmi görüyorum tek bata bi uygulama 7 gün var yazıyor bir uygulamada 8 🤣🤣 bat 20 ağustos test markası artimed bitanede erken gebelik testim varda eğerki herkes çizgiyi görürse yarın sabah yapsam mı acaba diyorum yada sabretsem mi salı olmasa bile pzt gününe kadar offf beklemek çok sıkıcı ya :KK43:
Ya kaç dakikadır bakıyorum 😃 yeri var ilk baktığımda orda gölgesini görüyorum ama uzun süre bakınca şeş beş oldu gözlerim ama defalarca baktım çok hafif gölge var gibi İnşallahta vardır canım benim 🥰 biraz daha bekleyip 2-3 gün sonra erken gebelik testini yaparsan daha iyi olur çünkü erken testler en fazla bata 6 gün kalaya kadar doğru veriyor diye biliyorum kuzum hadi bakalım hayırlı haberini bekliyoruz🤲🏻🌸

Kızlar bu test predictor early ama ilk 3 dk çıkmayınca bakmadım (klavuzda öyle yazıyordu) aradan 45 dk geçti işe gidecektim çöpe atayım dedim böyle olmuş 45 dk kuruma için yeterli mi 🙃

Eklentiler

• 8A4EE6B9-A653-4642-B691-7D6BBA80A762.jpeg
    8A4EE6B9-A653-4642-B691-7D6BBA80A762.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 76
Bende bat tarihi yok ama listeye dahil olmak isterim. ( pcosluyum ne zaman adet olurum bilinmez ) 6 ağustos aşılama yaptırdım. 18 ağustosta kan testi vermem istendi sadece

Sözde salı günü erken gebelik testi yapacaktım bazı arkadaşlarla aynı günde bat beklediğimiz arkadaşlarla şeytan dürttü 6 adet kaset testim vardı birini daha yaptım ilk idrarım değil az önce yaptım sizce çizgi gözüküyor mu benmi görüyorum tek bata bi uygulama 7 gün var yazıyor bir uygulamada 8 🤣🤣 bat 20 ağustos test markası artimed bitanede erken gebelik testim varda eğerki herkes çizgiyi görürse yarın sabah yapsam mı acaba diyorum yada sabretsem mi salı olmasa bile pzt gününe kadar offf beklemek çok sıkıcı ya :KK43:
Ya hahahhahah bugün sabah kalktım şeytana ben de uyacaktım dedim fnd sakin ol elindeki o testi yavaşça bırak ahhahahahha dedim ve bıraktım ama çok mücadele ediyorum kendimle. En azından pazartesiye kadar durabilsem o gün erken gebelik yaparım gibi benim de bat en geç 19 agustos. 18 i de olabilir 🤔 erken gebelik testi sipariş verdim henüz yolda ne zaman gelir bilmiyorum inşallah geç gelir yoksa kendime güvenmiyorum :) evde labaquick var ama yapmıyorum gerçekten beklemek çok sıkıcı

Canım bata daha var senin emin olamadım ama gölge gibi var sanki🙂bende artimedle öğrendim ama ben sabah yapmıştım iki gün üst üste ikinci gün çizgi daha belirgindi. Bir kaç gün daha bekleyip bir daha yap istersen ama sabah yap🙂
Bakıcam kuzum pazar günüde ev kalabalık olcak baya hazırlığım falan olcak oğlumun 1 yaş gününü kutlamaya gideceğiz evde hazırlıkları yapıcam ya ondan yarın yaparım belki dedim ama belkide yapmam aşkım bakıcam duruma göre🌸

Ben alttan muayene yapamıyorum diye doktordan azar işiten biriyim anestezi olmadan nasıl olurdu bilmiyorum😀 ovulasyon yapınca sürekli pik çıkmaz mı iğneden dolayi. Hiç denemedim ama
Kuzum iman ki Allah güç veriyor benı bilen kızlar biliyo burda alltan korkumu doktorum sayesın de atlattım cok şükür simir bile yaptırdım carsamba günü

X