Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben de hsg çektiğim zaman anestezi almıştım diye pas geçmiştik o ayı. Ama anestezi almayanlar o ay hamile kalıyor diye çok okumuştum. Bu arada günlerimiz senle aynı nerdeyse ben de 13.gundeyim,çarşamba iğne vurdum beklemedeyim🙃 ne ovulasyon yapabiliyorum ne bisey böyle beklemek çok sıkıcı 🤐
HSH benimde anestezili yapıldı ama bekle demedi dok. biz hemen denedik ama malesef olmadı 4 ay geçti fillmin üstünden bu ayda klomene başladık pazartesi kontrol var ama hiç hevesli değilim

Belirti diye biliyorum ishal diye acile gidince beta bakıyorlar
Arada kasıklarıma değişik bir şey oluyor tarif edemiyorum midem bulanıyor ama korona karantinam yeni bitti bulantı ondan kalmıştır diyorum. Bide vajina girişinin olduğu yer çok huzursuz ediyo bazen garip şeyler yaşıyorum. Göğüslerim çok şişmişti acıyodu acısı baya aza indi şişlik kaldı. Bende de acı dinince adet geliyo ama gelmedi daha

HSH benimde anestezili yapıldı ama bekle demedi dok. biz hemen denedik ama malesef olmadı 4 ay geçti fillmin üstünden bu ayda klomene başladık pazartesi kontrol var ama hiç hevesli değilim
Ben de Ocak ayında çektirmistim 2 ayrı doktor pas diyince o şekilde ilerledik. Aslında benim adet zamanı hiç yumurtam görünmedi ama Çarşamba solda 2 tane 19-15 göründü o gün hemen iğne yaptı. Ben de senin gibi hevessiz gittim hatta iğne bile yapmayacaktım ama işler degisti ☺️

Ben de Ocak ayında çektirmistim 2 ayrı doktor pas diyince o şekilde ilerledik. Aslında benim adet zamanı hiç yumurtam görünmedi ama Çarşamba solda 2 tane 19-15 göründü o gün hemen iğne yaptı. Ben de senin gibi hevessiz gittim hatta iğne bile yapmayacaktım ama işler degisti ☺️
şimdi beklemedesin dimi kaçıncı gün o tek çizgiyi görmekten çok yoruldum daha fazla ugraşanlarda var evet biliyorum ama dayanamıcam gibi geliyor kontrole gittim kalp atışları kapının dışına geliyor nasıl ağladım dayanamıyorum ... bakalım bana ne dicek benimde ca ve prolaktinim sınırın biraz üstü engeller gebeliği dedi dok

Eşiniz test verdi mi? Bende aylarca klomen iğne tedavisi gördüm gebelik elde edemedik. İki ay önce eşim test verdi problem eşimde çıktı. Ondan gebe kalamamısım o yüzden soruyorum. Bana kilo olarak kaldı bu tedaviler. 4 ayda 10 kilo aldım

şimdi beklemedesin dimi kaçıncı gün o tek çizgiyi görmekten çok yoruldum daha fazla ugraşanlarda var evet biliyorum ama dayanamıcam gibi geliyor kontrole gittim kalp atışları kapının dışına geliyor nasıl ağladım dayanamıyorum ... bakalım bana ne dicek benimde ca ve prolaktinim sınırın biraz üstü engeller gebeliği dedi dok
Evet beklemedeyim 10 güne belli olur sonuç. İnan ağlamak da stres yapmak da hiç fayda etmiyor yapınca oldu mu? Hayır. Ben de 1.5 senedir deniyorum hiç olmadı. İlk başlarda sorun yok denilince tutmadığı zaman çok üzülüyordum ama baktım ki olmuyor akışına bıraktım, bırakmak zorundayım. Prolaktin benim de yüksekti 29larda ama engel değil denildi. En son baktırdığımda 8lere düşmüştü. Sen de canını sıkma inan ki böyle yaparak kendimize zarar verip, olacağı varsa da erteliyoruz

Evet canım. Ben de bu ağrılar sonucunda önce test yaptım. Bunları belirti kabul edip. Ardından da kan verdim. Şimdilik hamileyim bakalım 😅
Hayırlı olsun canım benim çok sevindim adına. Benimde bütün karnım guruldamaya başladı ekstra mide yanmam devam ediyor, şişkinliğim var bide guruldama başladı. Hiç karnımdan guruldama olmazdı.

Benim Şubat ayında prolaktin değerim 51 di canım yüksekti baya ama bir ay sonra normal değere indi engel değil ama öyle bir sorun varsa kontrol edilmeli çünkü düşüp yükselebilen bir hormon sadece doktorum demişti farklı sebepler varsa tetikler ama tek başına gebeliğe engel degil

X