Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben de hsg çektiğim zaman anestezi almıştım diye pas geçmiştik o ayı. Ama anestezi almayanlar o ay hamile kalıyor diye çok okumuştum. Bu arada günlerimiz senle aynı nerdeyse ben de 13.gundeyim,çarşamba iğne vurdum beklemedeyim🙃 ne ovulasyon yapabiliyorum ne bisey böyle beklemek çok sıkıcı 🤐
Anestezi iyi değilmiş ve işlemi etkisini azaltıyormuş öyle duydum cok şükür anestesiz çektirdim vallla
Ay bende 14 hafif kaşık agrıları geliyor vallla ovulasyon yaptınmı

Anestezi iyi değilmiş ve işlemi etkisini azaltıyormuş öyle duydum cok şükür anestesiz çektirdim vallla
Ay bende 14 hafif kaşık agrıları geliyor vallla ovulasyon yaptınmı
Ben alttan muayene yapamıyorum diye doktordan azar işiten biriyim anestezi olmadan nasıl olurdu bilmiyorum😀 ovulasyon yapınca sürekli pik çıkmaz mı iğneden dolayi. Hiç denemedim ama

Kızlar ya güne üzüntüyle başladım ya adetime gün var zaten sancılarım var biliyordum olacagını adetim hiç sekmez gününü dün bi ovülasyon test sipariş verdim hemen bugun geldi içinde gebelik testide vardı hemen denedim dayanamayıp ama gene hüsran artık cok üzülüyorum ya hemen olsun istiyorumm kafama takıyorum bazen abartıyo muyum diye düsünüyorum ama kafamın içini susturamıyorumm

Kızlar ya güne üzüntüyle başladım ya adetime gün var zaten sancılarım var biliyordum olacagını adetim hiç sekmez gününü dün bi ovülasyon test sipariş verdim hemen bugun geldi içinde gebelik testide vardı hemen denedim dayanamayıp ama gene hüsran artık cok üzülüyorum ya hemen olsun istiyorumm kafama takıyorum bazen abartıyo muyum diye düsünüyorum ama kafamın içini susturamıyorumm
Bende senin gibiyim atamıyorum kafamdan kaç gündür erken gebelik testi yapıyorum tertemiz hepsi. daha 3 günüm var bugün gidip kan verecem eskiden adet günlerim çok çabuk gelirdi şimdi zaman geçmiyor

Bende senin gibiyim atamıyorum kafamdan kaç gündür erken gebelik testi yapıyorum tertemiz hepsi. daha 3 günüm var bugün gidip kan verecem eskiden adet günlerim çok çabuk gelirdi şimdi zaman geçmiyor
Benim içinde öyle günler geçmek bitmek bilmiyor her ay bi umut işte bu senede herkes hamile yakınımdakiler arkadaslarım vs böyle olunca insan daha çok takıyor bence önceden hiç umursamazdım..

şimdi beklemedesin dimi kaçıncı gün o tek çizgiyi görmekten çok yoruldum daha fazla ugraşanlarda var evet biliyorum ama dayanamıcam gibi geliyor kontrole gittim kalp atışları kapının dışına geliyor nasıl ağladım dayanamıyorum ... bakalım bana ne dicek benimde ca ve prolaktinim sınırın biraz üstü engeller gebeliği dedi dok
Çıkacak mı bakalım inşallah sizlere nasip olsun öncelikle ben kendim halen inanamıyorum bi oğlum var biraz stresliyim 😅
Ah canım benimde bitane oğlum var 18 ağustosta tam 1 yaşında ikisi birden büyüsün diye planladık😂😂😂 allah yardımcımız olsun hamileysek

Benim içinde öyle günler geçmek bitmek bilmiyor her ay bi umut işte bu senede herkes hamile yakınımdakiler arkadaslarım vs böyle olunca insan daha çok takıyor bence önceden hiç umursamazdım..
Ben gidip kan verecem oda negatif çıkarsa artk adete kadar test falan yapmam yoksa günde 3 4 test yapıyorum

X