Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım kürtajdan 6 ay sonra kimyasal oldu şimdi de istiyorz kısmet olmuyor. 6 aydır deniyoruz
Ben de Ocak ayında 9 haftalıkken kalp atışı olmadığı için kürtaj olmuştum. Son üç aydır da deniyorduk. Geçen ay bende AMH düşüklüğü çıktı. Bi daha hamile kalamıcam kesin dedim kendi kendime. Ama öğrenince araştırdım. Hemen keçiboynuzu pekmezi aldık. Eşim de ben de yedik. Çok düzenli de yiyemedik gerçi bi hafta falan anca. Sonrasında tatile gittik falan kaldı öyle. Ama bence işe yaramış olabilir. Geçen ay adetim biter bitmez yemeğe başladık. Keçiboynuzu pekmezi + eşim Aksu vitalin bi karışımını almıştı ondan. Bir de kuru incirden iki tane zeytinyağında beklettim her sabah birer tane yedik. Sonra yağa tekrar yenisini ekle sabah bi daha derken. Tam bunları yediğimiz hafta da ilişkiler oldu. Bence etkilemiş olabilir. Sonuçta üç aydır Ovulasyon takip ettik yaptık olmadı. Bu ay onlar işe yaradı belki de. Denenebilir

Evet bende doğru bitkisel şeylerin kullanımına inanıyorum bizde arı sütü bal polen yedik çok sancılı yumurtlama dönemi geçirdim tutmuştur diye düşündüm hem ama tutmazsa bende hormon testi yapacam

Benimde ilk günden beri kasıklarım ağrıyor midem çok ağrıyor gögüste hassasiyet yeni başladı ama işte pskolojikte olabilir diye kafam çok bulandı salı günü hazır olun sabah ilk idrar ve sonuçları buraya yükleyelim

Anladm canım belirsizlik insanı yoruyor ama tıp ilerledi artk zorlu bir süreç biliyorm ama inşallah birkaç haftaya toparlanmş ve daha istekli güçlü olacaksın
Aynı süreçleri yaşamaya bağışıklık kazandım artık canım, toparlayacağım inşallah çok teşekkür ederim

Sağlıkla kucağına al canım inşallah ❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…