Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar öncelikle hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim en azından hamile kalabildim şükür dualarım hep sizinle❤️🤲biraz sürecimden bahsedeyim aynı durumda olanlara umut olsun bende haşimato var gebeliğe engel değil dediler eşimde varikosel var ve ileri hızlı hareketlilik 0 di eşime doktor takviye amaçlı procertin verdi bende 17 Haziran'da rahim filmi çekildim 21. gün progesteron değerim çok düşük olunca doktorum da bana proxyfemıni verdi eşimle bir buçuk aydır kullaniyoruz. Bu ay birde ilk defa ilişki esnasında kalçamın altına yastık koydum hep öyle denedik. Artık bilemiyorum rahim filmi sayesinde mi oldu bu takviyeler sayesinde mi oldu yada ilişki esnasında yastık mi etki etti kısacası biseyler sebep oldu🙂ama özellikle eşinde varikosel olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum eşime bir doktor ameliyat dahi dedi düşünün yani. Bunu kullandıktan sonra sperm miktarında bile bariz bir artış vardi

Eklentiler

• IMG_20220811_183931.jpg
    IMG_20220811_183931.jpg
    220,6 KB · Görüntüleme: 88
Benimde ilk günden beri kasıklarım ağrıyor midem çok ağrıyor gögüste hassasiyet yeni başladı ama işte pskolojikte olabilir diye kafam çok bulandı salı günü hazır olun sabah ilk idrar ve sonuçları buraya yükleyelim🤭
Aynen aşkımmm sabah ilk idrarla forumu patlatıyoruz inşallah müjdemizle allahın izniyle🥰

Kızlar merhaba adetime 9 10 gün var.
Kasıklarımda ve belimde feci ağrı var . Erken gebelik belirtisi olabilir mi?
Kanda çıkar mı bir de ?
Olabilir bende de adete 8 gün kala başladı bel ağrısı. Üç gündür geçmiyor da. Kasık ağrım çok olmadı ama göbek deliğimden dört parmak aşağıda özel bölgemle sınırlı kalacak şekilde çizgi halinde bi ağrı oluyodu. Arada içten sızlama gibi. Bi de adetin ikinci günü olur ya çok yoğun almaz ama içten yara gibi bi ağrı olur. Öyle bi ağrı var üç gündür. Bugün gittim pozitif çıktı

Olabilir bende de adete 8 gün kala başladı bel ağrısı. Üç gündür geçmiyor da. Kasık ağrım çok olmadı ama göbek deliğimden dört parmak aşağıda özel bölgemle sınırlı kalacak şekilde çizgi halinde bi ağrı oluyodu. Arada içten sızlama gibi. Bi de adetin ikinci günü olur ya çok yoğun almaz ama içten yara gibi bi ağrı olur. Öyle bi ağrı var üç gündür. Bugün gittim pozitif çıktı
Gerçekten mi 😊 kan testi mi yaptırdınız . Ve evet dediğiniz gibi adet ağrısı yaşadığım yerde bir sızı var. Belimin ağrısından gerçekten oturtamıyorum nerdeyse . Kaç haftalık sizin peki

Arkadaşlar merhaba bat tarihim 18 i
Dün benden böyle bi lekelenme geldi normalin dışında özür dileyerek paylaşıyorum. Yerleşme nişanesi olabilir mi fikri olanlar yazabilir mi?

Eklentiler

• 02D3B856-FD26-417D-BA12-CBDEC2D49470.jpeg
    02D3B856-FD26-417D-BA12-CBDEC2D49470.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 83
Gerçekten mi 😊 kan testi mi yaptırdınız . Ve evet dediğiniz gibi adet ağrısı yaşadığım yerde bir sızı var. Belimin ağrısından gerçekten oturtamıyorum nerdeyse . Kaç haftalık sizin peki
Canım benim bat 16 ağustos. Bu belirtiler olunca şüphelendim. İlk gebelikte de çok bel ağrım olmuştu. Sabah erken gebelik testi yaptım. İkinci çizgi çıkınca gidip bir tıp merkezinde kan verdim 74 çıktı sonucum. Daha çok yeni. Bi önceki adet tarihime göre hesaplayınca 3 hafta 4 gün oluyor

Merhaba adetime 1 gün kaldı 2 gündür ovülasyon testi yapıyorum ve koyulaşıyo neden olabilir erken gebelik test yaptım negatif çıktı.

Eklentiler

• 66576828-EAB0-45D1-B812-68A53EB8062A.jpeg
    66576828-EAB0-45D1-B812-68A53EB8062A.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 73
  • 35DE4889-57A4-49C5-9620-385285036D07.jpeg
    35DE4889-57A4-49C5-9620-385285036D07.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 73
X