Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ya kızlar hamilelerden rica etsek varsa ovulasyon testi yapsalar bakalım cidden ovulasyon testinde de gebelik çıkıyor mu merakımz gitsin 🤭🤭❤️❤️

Ya kızlar hamilelerden rica etsek varsa ovulasyon testi yapsalar bakalım cidden ovulasyon testinde de gebelik çıkıyor mu merakımz gitsin 🤭🤭❤️❤️
Üstteki ovulasyon testi 5 agustosta yapmıştım 😅 alttaki de gebelik testi

Eklentiler

• IMG_20220805_151428.jpg
    IMG_20220805_151428.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 65
Çok teşekkür ederim ederim canım. Amin inşallah. Şimdi de diğer stresler başlıyo. Artacak mı bebek görünse kalbi atacak mı. Allah yardımcımız olsun 🤦🏻‍♀😅
Mutlaka stres yapacak birşey buluruz canım biz kadınlar maalesef 😄 ama bu zamanlarda iyi düşünmek lazım ki iyi olsun bol bol dua etmek lazım canım benim Allah’ın izniyle sağlıklı bir süreç geçirirsiniz inşallah bebişle birlikte 😘❤️

Ohaa çok belli peki adete kaç gün kala yaptn
İlk yumurtlama tuttuysa adet günü 😅 ama büyük ihtimalle ikinci yumurtlama tuttu o zaman da adete 2 gün kala. 5 Ağustosta da beta hcg 50 çıkmıştı değerim:) ama ben 3 ağustosta öğrendim 16 değerle, ovulasyon testlerim koyulaşmaya başlamıştı

İlk yumurtlama tuttuysa adet günü 😅 ama büyük ihtimalle ikinci yumurtlama tuttu o zaman da adete 2 gün kala. 5 Ağustosta da beta hcg 50 çıkmıştı değerim:) ama ben 3 ağustosta öğrendim 16 değerle, ovulasyon testlerim koyulaşmaya başlamıştı
Bende ovulasyonla 2 gün önce yaptm yani adete 6 gün kala kuruma çizgisi bile çıkmadı. bugn adetime 4 gün kaldı az önce yaptm silik çizgi çıktı şaşırdm

Bende ovulasyonla 2 gün önce yaptm yani adete 6 gün kala kuruma çizgisi bile çıkmadı. bugn adetime 4 gün kaldı az önce yaptm silik çizgi çıktı şaşırdm
Ama her zaman doğru gösterecek diye birşey de yok canım ovulasyon silik çıkıp hamile olanları da gördüm %100 hamileligi gösterir diyemem ama bende gösterdi

X