Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Patlatayım mı bombayı 😂 eşim corona %90 ben de öyleyim 😂 sıradaki faciayı beklemeye koyuldum napayım ne gelecek diye düşünüyorum
Amanın bi kurtulamadık bu hastalıktan cok geçmiş olsun kuzum ya Rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻❤ kuzum bu ara çok var ya kız kardeşim hamile 8 aylık oda corona olmuş dün çıktı sonucu kolaylıkla bitsin gitsin inşallah ya

Kızlar eğer adet olursam burda bir kadın var kasığı kaldırıyormuş duyan var mı ? kasık aşağı düşüyormuş bebek tutunamıyormuş çoğu kişi oraya gidip hamile kalmış alternatif tıp yani onu da deneyecem sonra yine tutmazsa artk rahim filmi falan isteyecem doktordan
ne kadar zamandır deniyorsunuz? yaşınız kaç?

Amanın bi kurtulamadık bu hastalıktan cok geçmiş olsun kuzum ya Rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻❤ kuzum bu ara çok var ya kız kardeşim hamile 8 aylık oda corona olmuş dün çıktı sonucu kolaylıkla bitsin gitsin inşallah ya
Amin canım amin bi iyileşsek önümüze bakacağız da 😂 Allah hayırlısını versin napalım

Hayıııır ben korkuyorum 😂😂 adet günümde yapmayı düşünüyorum zaten elimde bir tane test var o da erken gebelik testi değil beklenen adet gününde yapılıyor o güne saklıyorum 😂 şurda pazartesiye ne kaldı 🤪
Kız yumurtlamadan sonra ki 15 gün 15 yıl gibi zaten😂 p.tesiye çok var kendimi hamile hissediyorm ya inatla çift çizgiyi görmeye çalışıyorm 😂😂

Kizlar merhaba aranıza yeni katıldım. 1 Ağustos da tarnsferim oldu 3 gün embriyosu değerim 10.83 çıktı bana çok düşük geldi test günüm 13 ü. 1 ağustosta transfer olup poztif olanlarin değeri kaç çıktı acaba 3 gün embriyosu poztif olan varmı aranızda

Yaşım 28 geçen yıl 9 haftalık kalbi durdu pıhtılaşma varmış sonra kimyasal geçirdim 6 7 aydır deniyoruz doktor diyo bir sorun yok yumurtalıklarda falan ama hormon testi yapacam bu ay
Alternatif tıbba inanırım ama bedensel olarak yapılana değil. O bana hep riskli gelir bununla birlikte tüm tıbbı yöntemler denendikten ve sonuç alamadıktan sonra son çare olarak düşünülmeli gibi geliyor ama siz daha iyi bilirsiniz tabi yaptırıp yaptırmamak konusunu.
Altarnatif tıp olarak sayılmasa da ben de thetahealing eğitmeni ve uygulayıcısıyım ve aynı zamanda T.C. devleti tarafından resmi olarak tanınmış profesyonel koçum.

Buna benzer ve diğer bir çok konuda konularda seanslar veriyorum.
O kadar çok kadınla görüştüm ki hiçbir sağlık problemi olmadığı halde anne olamayan, seans esnasında sorduğumda ise aslında anne olmaktan korkan, anne olursam ölürüm inancına sahip olan ama bunu bilinçli olduğu durumlarda asla bilemeyen....
Bilinçdışımız bizi korumak için var, orda ne kodlanmışsa malesefki onu yaşıyoruz..
Her şey kafamızda bitiyor. kısacası..

Sakın reklammış gibi algılamayın lütfen seans vermek gibi bir amacım yok : ) amacım sadece ufacıkta olsa bilgi vermek..

instagramımı bile kapattım daha 2 ay önce şuan dinlenme sürecindeyim ve tatildeyim ama burada dileyen herkese manevi anlamda destek olabilirim. Soruları yanıtlayabilirim seve seve.

Çünkü ben her zaman söylerim, kadın kadının yurdudur :dua:

Bu günler de geçecek, sağlıklı olan ve bu dünyayı gelmeyi seçen bebeğiniz size en doğru zamanda gelecek... dilerim ki. kolaylıkla ve sizi üzmeden sevindirici haberler alırız

Kızlar eğer adet olursam burda bir kadın var kasığı kaldırıyormuş duyan var mı ? kasık aşağı düşüyormuş bebek tutunamıyormuş çoğu kişi oraya gidip hamile kalmış alternatif tıp yani onu da deneyecem sonra yine tutmazsa artk rahim filmi falan isteyecem doktordan
Ben duydum onu eski ebeler yaparmış. Görümcem yaptırmış hatta kayınvalidem bana anlattı istemiyorum dedim yeni deniyoruz diye. Onu eğer gebelik şüphen varsa yapma çünkü kasıklarına bastıra bastıra yukarı çekecek.

Alternatif tıbba inanırım ama bedensel olarak yapılana değil. O bana hep riskli gelir bununla birlikte tüm tıbbı yöntemler denendikten ve sonuç alamadıktan sonra son çare olarak düşünülmeli gibi geliyor ama siz daha iyi bilirsiniz tabi yaptırıp yaptırmamak konusunu.
Altarnatif tıp olarak sayılmasa da ben de thetahealing eğitmeni ve uygulayıcısıyım ve aynı zamanda T.C. devleti tarafından resmi olarak tanınmış profesyonel koçum.

Buna benzer ve diğer bir çok konuda konularda seanslar veriyorum.
O kadar çok kadınla görüştüm ki hiçbir sağlık problemi olmadığı halde anne olamayan, seans esnasında sorduğumda ise aslında anne olmaktan korkan, anne olursam ölürüm inancına sahip olan ama bunu bilinçli olduğu durumlarda asla bilemeyen....
Bilinçdışımız bizi korumak için var, orda ne kodlanmışsa malesefki onu yaşıyoruz..
Her şey kafamızda bitiyor. kısacası..

Sakın reklammış gibi algılamayın lütfen seans vermek gibi bir amacım yok : ) amacım sadece ufacıkta olsa bilgi vermek..

instagramımı bile kapattım daha 2 ay önce şuan dinlenme sürecindeyim ve tatildeyim ama burada dileyen herkese manevi anlamda destek olabilirim. Soruları yanıtlayabilirim seve seve.

Çünkü ben her zaman söylerim, kadın kadının yurdudur :dua:

Bu günler de geçecek, sağlıklı olan ve bu dünyayı gelmeyi seçen bebeğiniz size en doğru zamanda gelecek... dilerim ki. kolaylıkla ve sizi üzmeden sevindirici haberler alırız
Çok teşekkür ederim yazınız için bende online katıldım çakra çalışmalarına eftye falan ama kalın kafalıyım galiba beni bildiğimden başka bişeye ikna etmek zor :) kendimi kapatıyorum. sürekli olumlamalar yapıyorum ama sanki dilimde hepsi kalbimde çok nadir rahatlama oluyor inanıyorum da aslında ama kendimi tam veremiyorum hiç bu şekilde şifa bulan insanların hayatlarına falan bakıyorum ama ben yapamıyorum neden bilmiyorm aslında ihtiyacım da var

X