Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Prolaktin yüksekliği lekelenme yapar benimde 51 çıkmıştı ama ilaçla da hemen düştü. Şimdi bile dikkat ediyorum ama çünkü yükselip düşen bı hormon malesef

Ah bir de bana sor, durup durup ağlıyordum. Gerçi hala kendime geldiğim söylenemez
Rabbim bi daha göstermesin kuzum. Ben bir de düşük yapmıştım ondan bi kaç sene önce kimyasalda geçirince iyice kötü olmuştum bebekle ilgili konuşurken bişeyler görünce ağlamaya başlıyodum hala da öyle görünce çok kötü oluyorum korunmayı bırakınca da her ay böyle deli gibi test yapmaya başladım işte Rabbim sağlıkla bekletmeden nasip etsin bebişlerimizi inşallah ❤❤ inşallah ta bebeğin seninledir kuzum❤❤

Prolaktin yüksekliği lekelenme yapar benimde 51 çıkmıştı ama ilaçla da hemen düştü. Şimdi bile dikkat ediyorum ama çünkü yükselip düşen bı hormon malesef
Off evet çok can sıkıcı cidden . Doktor da ilaç mı vercek napcak henüz ulaşamadım . Nelere dikkat etmek gerekiyor . Var mı böle şeler

Herkese hayırlı akşamlar ovulasyon testime bakabilir mısınız sizce bugün yumurtlama mi

Eklentiler

• IMG_20220805_221029.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 30
    55,1 KB · Görüntüleme: 25
    55,1 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20220805_221544.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…