Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ay evet günler geçmek bilmiyor. Ya bide ben yarım saat ayakta durayım belim ve sol kasığımda ağrı oluyor yatınca hafifliyor. Yine damla şekşinde sarı akıntı gördüm çamaşırda
Canım akıntı çamaşırda sarı duruyordur eline alınca çok afedersin beyaz görünüyor o bir de aşırı kıvamlı katı bir akıntı mı

Kızlar prolaktin değerinin 31 lerde olması gebeliğe engel mi ? Son 2 aydır falan sürekli lekelenmelerim oluyor sanki hep regliymişim gibi. Bununlamı ilgisi var acaba. Bugün sonucum çıktı sadece prolaktin yüksek ama doktorla konuşamadım henüz. Buraya bi sormak istedim bilgisi olan vardır belki diye

Kuzum benim prolaktini 29 çıkmıştı 3-4 ay sonra hamile kaldım göğüsünde süt gelmiyorsa sorun yok demişti doktor ama bazı doktorlarda ilaç veriyor ben kullanmadım

Hayır canım hiçbirşey kullanmıyorum zaten 2 bucuk yasında bebegım var 2 aydır korunmayı bıraktı olursa olur diye bu kadar erken belirti olunca şaşırıyorum
Allah bağışlasın canım ben de oğlumun bir yaş doğum gününu kutladiktan sonra korunmayı bıraktım iki gebelik oldu ama eve gelemediler oğlum 6 yaşında oldu daha nasip olmadı ikinci kısmet herşey rabbim seni bekletmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…