Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Vitamin eksikliğinden de oluyor bende de vardı 1 ay doktorun verdiği vitaminlerden kullandım geçti şükür sizde bi baktırın isterseniz
Evet bi tahlil yaptırmanın zamanı geldi
Folik asit için sağlık ocağındaki hemşire aramıştı beni kullandığım bi demir ilacı var içinde c vit çinko demir folik asit var onu kullanmaya devam etmemi yeterli olacağını söyledi

Merhaba bu ay gec kaldim ama beni de eklermisin listeye bat 1 Ağustos insallah guzel haberler aliriz bu ay bize ugur getirsin turuncu agac

Valla bende anlamadim adetimi bekliycem gecikirse evimin yanindaki kadin doguma gitcem adet söktürucu yazdircam bide hsg cektirelim bakalm

Bende gecen ay hsg cekildim bir sorun çıkmadı. Amh bakildi 4.25 cikti yasim 30. Ama cikolata kistlerim var iki taraftada bakalik doktorlar tup bebege yonlendirdi ama ben yine biraz dogal yolla denemek istiyorum. 1 ay korunmasiz iliskimiz olmistu sonra dojtora genel muayeneye gittigimde ogrendim kistlerimin oldugunu agri vs bir şikayetim yok adetlerim duzenli tuplerim de acikmis bakalim Allah nasip ederse olur bekliyoruz

Insallah olur benimde amh 1,42 ydi gecen ay bu ay 1.13 çıktı maalesef

Benim magnezyum eksikliğinden çok çarpıntım oluyordu bi detaylı baktırın isterseniz

Doktor folik asite bakiyo mu ya da ilac yaziyo mu folik asit b12 filan değil dimi
Evet folik asite bakıyorlar vitamin için kan verildiğinde.b12 değil b grubundan b9 vitamini.bebeğin beyin ve kemik gelişimine faydası oluyormuş.ben yumurta kalitesini arttırdığını duymuştum ama doğru olmayabilir internetteki her bilgi yinede başlıcam yarından itibaren

Sağlık ocağına da gidiyim bari, kan kalmadı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…