Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

6 ağustos bat tarihim benide eklersen sevinirim..

Öncelikle herkese merhaba 1 yaşında oğlum var, Allah hepinize nasip eder inşallah ♥️

Planlı bir Gebelik düşünmezken bir anda olan oldu. Adetimin 3.gunu bitti diye yikandim birliktelik oldu 2 gun sonra bi anda yeni bir kanama basladi 2 gun sürdü o da aralıklarla geldi ama.

Korunmasız iliski yaşamış olduk haliyle. Bugün de içime kurt düştü ya hamile kalırsam diye.. Adetim 26 27 gunde 1 oluyo.

Beklemedeyim bende...
Ben bunu duymuştum adet biter bitmez ilişki olduğunda da gebelik ihtimali yüksek olurmuş yani o kanaman belki yerleşme kanamasıdır
Aslında benimde düğünümde hastaydım biter bitmez ilişki oldu ve hemen hamile kalmıştım 🙂

Kızlar hiçbirinizi korkutmak istemem her hastane tabiki aynı değil her doktorda aynı şekilde ben mesela ileri derece vajinismus tum özele gittim tamam bidahaki adetinde gel aşılama dedi direk hiç muanede Bi sıkıntı görmedi sonra arkadaş tavsiyesiyle cerrahpaşa ya gittim Bi profa bana dediki aşılama yi suan unut senin tahlillerini muaneni herseyine bakmam lazım ondan sonra duruma göre dedi ve anestezili muane için gittiğim gün ben ameliyat oldum vajina genisletme ameliyati yaptı doktorum kızım parmağım bile girmedi sen vajinismus değilmişsin dedi herseyin gayet normal şuan normal yolla gebe kalabilirsin dene 6 ay öyle bana aşılama için gelirsin dedi

6 ağustos bat tarihim benide eklersen sevinirim..

Öncelikle herkese merhaba 1 yaşında oğlum var, Allah hepinize nasip eder inşallah ♥️

Planlı bir Gebelik düşünmezken bir anda olan oldu. Adetimin 3.gunu bitti diye yikandim birliktelik oldu 2 gun sonra bi anda yeni bir kanama basladi 2 gun sürdü o da aralıklarla geldi ama.

Korunmasız iliski yaşamış olduk haliyle. Bugün de içime kurt düştü ya hamile kalırsam diye.. Adetim 26 27 gunde 1 oluyo.

Beklemedeyim bende...
Ya ama iste adetin bittiğinden tam emin olmadan olmasi doğru değil ya 🤦

25 yasindayim , benle bir evlenen arkadaşımin benden küçük kuzenimin bile bebesi oldu diye üzüyorum bazen kendimi
Hiç üzülmeyin marifet erken yaşta anne olmak değil eşinizle vakit geçirin gülün eğlenin kafanızdan atın sorun varsa bile çözmek için çok vaktiniz var üzülerek kendinize hayatı zindan etmeyin hayırlı vakitte olacaktır Allah gönlünüze göre versin sağlıkla.

Hiç üzülmeyin marifet erken yaşta anne olmak değil eşinizle vakit geçirin gülün eğlenin kafanızdan atın sorun varsa bile çözmek için çok vaktiniz var üzülerek kendinize hayatı zindan etmeyin hayırlı vakitte olacaktır Allah gönlünüze göre versin sağlıkla.
Cok haklisiniz aslında ama insanoglu iste, bugun hastaneye geldim 3. Gun hormon sonuclarima bakti iyi dedi, ama kanamam oldu dedim korktu tamam yat bakayim dedi bakti bisey gözükmüyor dedi. Bende rahim agzi yarasi kist filan bisey var mi dedim bi sorun yok sadece ufak bi kist var o da kanama yapacak kadar ciddi değil dedi 21. Hormon testi istedi kan verdim sonucu bekliyorum 3 bucukta bakalm nolacak

Kesinlikle haklısınız bende 2 doktor pıhtılaşma var dedi 2 tanesi de yok dedi hamile olunca kime gideceğim şaşırdım
Kızlar hiçbirinizi korkutmak istemem her hastane tabiki aynı değil her doktorda aynı şekilde ben mesela ileri derece vajinismus tum özele gittim tamam bidahaki adetinde gel aşılama dedi direk hiç muanede Bi sıkıntı görmedi sonra arkadaş tavsiyesiyle cerrahpaşa ya gittim Bi profa bana dediki aşılama yi suan unut senin tahlillerini muaneni herseyine bakmam lazım ondan sonra duruma göre dedi ve anestezili muane için gittiğim gün ben ameliyat oldum vajina genisletme ameliyati yaptı doktorum kızım parmağım bile girmedi sen vajinismus değilmişsin dedi herseyin gayet normal şuan normal yolla gebe kalabilirsin dene 6 ay öyle bana aşılama için gelirsin dedi

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
@sultansultan901 Ağustos
@Kimdemi382 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
@Eslem1234
@caca33443 Ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
Childdevelopment Childdevelopment 3 Ağustos
M mucizeOldu 5 Ağustos
@handan0215 agustos
@santrifuj6 Ağustos
@Derinvebebekleri6 Ağustos
Z Zekraa 6 Ağustos
@beautifulwoman6 Ağustos
@Sevm577 Ağustos
Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61 9 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
Missylovey Missylovey 13 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
@ZorluBekleyis15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@yase0917 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
B BirMucizeOlsunb 18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos
@tubacikom19 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@pozitifbiri
Benide eklermisiniz 13 ağustos

Kızlar lütfen önerisi olanlar önceki yazdan beri uğraşıyorum kullandığınız bişey faydasını gördüğünüz varsa lütfen bilgilerinizi banada aktarın

Cok haklisiniz aslında ama insanoglu iste, bugun hastaneye geldim 3. Gun hormon sonuclarima bakti iyi dedi, ama kanamam oldu dedim korktu tamam yat bakayim dedi bakti bisey gözükmüyor dedi. Bende rahim agzi yarasi kist filan bisey var mi dedim bi sorun yok sadece ufak bi kist var o da kanama yapacak kadar ciddi değil dedi 21. Hormon testi istedi kan verdim sonucu bekliyorum 3 bucukta bakalm nolacak
Güzel sonuçlar çıkar umarım. Eşiniz peki sperm testi verdi mi?

Kızlar lütfen önerisi olanlar önceki yazdan beri uğraşıyorum kullandığınız bişey faydasını gördüğünüz varsa lütfen bilgilerinizi banada aktarın
Doktorum d vitamini, omega 3 ve folik asit tavsiye etti. Özellikle d vit ve omega yumurtalık kalitesini arttırıyormuş.

Eşim sperm testi vermişti iki ay önce antibiyotik kullandı düzeldi acaba yine herhangi birşey yapmaya gerek varmı yoksa yine muayene olması gerekiyor mu 🙏🏼

Kesinlikle haklısınız bende 2 doktor pıhtılaşma var dedi 2 tanesi de yok dedi hamile olunca kime gideceğim şaşırdım
Aynen insan kime inanacagini şaşırıyor bana Bi tanesi vajina boyutun çok kısa 4 cm dedi normali 8 9 mus ama cerrahpaşa daki prof boyutu normal sıkıntı yok dedi adamin yaşım kadar doktorlugu var şuan ben iliskide penis yarısı giriyor acaba diyorum önceki doktorun dediği doğrumuydu yoksa vajinismus sorunumdan mi kasildigimdan mi

X