Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canım benim geçen ay gögüs hassasiyetim şişkinlik yumurtlama döneminde basladı inan dokunamıyordum regl gününe kadar sızladı yatamıyodum bile o derece bence hormonlardan kaynaklanıyor canım cnku yumurtlamadan 3-4 gğn sonra hemen baslamaz gebelik belirtisi
Cevabin icin teşekkürler.gecen ay kimyasal gebelik yasadim.kizima hamile kalmadan bir önceki ayda kimyasal yaşamıştım.reglime daha 3 gün var ama gebelik olduğunu sanmıyorum hormonal yada havalardandir

Kızlarrrr ovulasyon testimi yorumlar mısınız pikmi
IMG_20220719_134509.jpg

Benide haberdar et olur mu bende ona göre gideyim 2 aydır böyle oluyor
Sonuçlarin iyi gözüküyor dedi bisey yok dedi neden böyle oluyor peki hic olmazdi dedim normal dedi ilac filan peki ilk kez yasiyorum dedim ben de bile oluyo bazen dedi, her kadinda olur dedi, yumurtaliklama döneminde oluyo dedi, adet söktürucu istedim olamiyorum olsamda sökülmüyor tam dedim 1 gun akiyo 2. Gun yok dedim. Ilaca gerek yok adetin gecikirse gel dedi e ne bu git gel.mi yapcam habire uzak bide

Sonuçlarin iyi gözüküyor dedi bisey yok dedi neden böyle oluyor peki hic olmazdi dedim normal dedi ilac filan peki ilk kez yasiyorum dedim ben de bile oluyo bazen dedi, her kadinda olur dedi, yumurtaliklama döneminde oluyo dedi, adet söktürucu istedim olamiyorum olsamda sökülmüyor tam dedim 1 gun akiyo 2. Gun yok dedim. Ilaca gerek yok adetin gecikirse gel dedi e ne bu git gel.mi yapcam habire uzak bide
Allah allah mevsimlerden midir nedir ben anlamadım bide bende bu aralar bi kalp çarpıntısı var kansızlığım var ondan dolayı sanırım hep bi halsiz hissediyorum göğsümde baskı ve çarpıntı acile gidiyorum ekg falan çekiyorlar bişey çıkmıyor

Kızlar lütfen önerisi olanlar önceki yazdan beri uğraşıyorum kullandığınız bişey faydasını gördüğünüz varsa lütfen bilgilerinizi banada aktarın
Çok yoruyor uzun zamadır olmayınca en büyük nedeni stersten kaynaklı olmuyor bende deniyorm 6 aydır falan bu 7. Ayımız olucak bekliyoruz kafama takmayayım diyorum ama olmuyor Rabbim yardımcımız olsn isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah 🙂🙂🙂

Allah allah mevsimlerden midir nedir ben anlamadım bide bende bu aralar bi kalp çarpıntısı var kansızlığım var ondan dolayı sanırım hep bi halsiz hissediyorum göğsümde baskı ve çarpıntı acile gidiyorum ekg falan çekiyorlar bişey çıkmıyor
Vitamin eksikliğinden de oluyor bende de vardı 1 ay doktorun verdiği vitaminlerden kullandım geçti şükür sizde bi baktırın isterseniz

X