Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba kızlar , herşey gönlümüzce olsun hepimize mutlu haberler temenni ediyorumm🫶🏻😘
Bat 7 Ağustos , bugün sağlık ocağından gebelik testi verdim e-nabıza düşüyor mu ? Yoksa oraya mı gitmem gerekiyor tekrar ?
Sanırım bu durum şehirden şehire değişiyor. Ben kan verdiğimde akşama doğru düşmüş oluyor sisteme

Erken gebelikte çıkmaması normal çünkü yumurtlama gününü tam olarak bilmiyorsun belki de 2 gün önce gelen yumurtlamaydı 😊 değerlendirdin mi peki? İnşallah sana uğurlu gelir burda olmak en azından bizimle aynı bekleyişleri olan insanlarla bir arada olmak güzel ☺️
Ay her ağrıyı sızıyı yumurtlama hissini değerlendiriyorum ☺️ Evet burda aynı bekleyişte olan insanlrla birlikte olmak güzel etrafımdaki her arkadaşımızın bebeği var ve kimseye denediğimizi söylemiyoruz hadi sizde çocuk yapın diyip duruyorlar artık bi kötü hissetmeye başladım en azından burda güzel arkadaşlıklar edinirim diye düşündüm☺️

Ay her ağrıyı sızıyı yumurtlama hissini değerlendiriyorum ☺️ Evet burda aynı bekleyişte olan insanlrla birlikte olmak güzel etrafımdaki her arkadaşımızın bebeği var ve kimseye denediğimizi söylemiyoruz hadi sizde çocuk yapın diyip duruyorlar artık bi kötü hissetmeye başladım en azından burda güzel arkadaşlıklar edinirim diye düşündüm☺️
Ne güzel düşünmüşsün 😍 doktorlar 1 yıl dolmadan tedaviye başlamıyor ama eğer istersen 1 senedir korunmadığınızı söylersin muhtemelen hsg çekmeni söylerler veya çatlatma iğnesine başlarlar artık karar senin. İstersen bir kaç ay daha bu şekilde devam edip doktora tekrar gidebilirsin

Ne güzel düşünmüşsün 😍 doktorlar 1 yıl dolmadan tedaviye başlamıyor ama eğer istersen 1 senedir korunmadığınızı söylersin muhtemelen hsg çekmeni söylerler veya çatlatma iğnesine başlarlar artık karar senin. İstersen bir kaç ay daha bu şekilde devam edip doktora tekrar gidebilirsin
Evet bu ayda negatif görürsem 1-2 ay ovulasyon testi deneyeyim diyorum o şekilde de olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum 1-2 ay daha dayanabilirim herhalde ☺️ Tedaviden sonra olmadığında daha çok hüsrana uğrarmışım gibi hissediyorum niyeyse🤷🏻‍♀️

Ay şimdi sanki bende görüyo gibiyim bekledi diyemi acaba
7EB5A492-8BE3-48FB-BF43-E01B9A95E861.jpeg

Çok iyi yapmışsınız ,Psikolojik olarak kendinizi rahatlatın , kısa zamanda nasip olur inşallah 🌸

Evet bu ayda negatif görürsem 1-2 ay ovulasyon testi deneyeyim diyorum o şekilde de olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum 1-2 ay daha dayanabilirim herhalde ☺️ Tedaviden sonra olmadığında daha çok hüsrana uğrarmışım gibi hissediyorum niyeyse🤷🏻‍♀️
Tedaviyi geçtim ben ilk denemede tutar sanıp galiba 3 sefer kan vermiştim 😂 gün geçtikçe yeni yeni şeyler öğrendim 1.5 yıl oldu ama hala olmadı. Nasip artık bekleyecez ☺️

Rica ederim bazen şöyle de oluyor sadece beta baktirdiysan aynı gün düşüyor başka değerlerede bakarlarsa yarına kalabiliyor, güzel sonuçlar alırsın inşallah ☺️
Beta baktırdım öğleden önceydi sabır edemiyorumda 😊 Birşey çıkacağından değil çok umutlanmıyorum artık ama teşekkür ederim güzel dileklerin için 🥰

Sabah 8 buçukta kan tahlili yaptırdım öğleden sonra çıksın diye erkenden gitmeme rağmen beni yarın gel sonucunu öğrenmeye diyip gönderdiler vakit geçmiyor sanki kızlar 🥺🤣 2 dakikaya bir e nabzı kontrol ediyorum

Canım benimde bat 28 ağustos Temmuz ayı benimde önden oldu 3-4 gün. Bu ay belki 28 ağustostan geç olabilir diye düşünüyorum. Ben ovulasyon denedim ama çok stres yaptı bana sürekli test yapmak. Bu ay hiç birşey yapmıycam. Sadece 2 güne 1 cinsel ilişki rutini koydum kendime. Sperm sağlığı içinde düzenli cinsel ilişki gerekiyormuş. O zaman zaten ovülasyonada denk gelir diye düşünüyorum. Bu ay akışına bıraktım yani
Bende öyle yapmayi düsündüm
Acaba daha mi iyi 😌
Bilemedim ki

Benimle bat 28 Ağustos olanlar var mı
Varsa nasıl bir yoldasınız
Ovulasyon kullanacak mısınız
Ben şuan bat 8 ağustostu ama 2 ağustos yani bir hafta erken oldum
Nasıl bir tol ile deneyebiirm yeni döngümde
Fikirlernizw ihtiyacım var hele bu yeni hamişlerden
Döngüm bu arada her ay normalde 28 bu ay 23 gündü hatta 10. Günde ovulasyon pozitifti ama inanmamıştım
Demekki doğruymuş cünkü adete o günden somra tam 14 günmüş
Canım benimde bat 31 Ağustos. Ben bu ay ovulasyon testi aldım onunla takip edicem çünkü Mayıs ayında kürtaj oldum yumurtlamamı takip edemiyorum istersen sende takip et çünkü erken olabiliyor yumurtlama

Tedaviyi geçtim ben ilk denemede tutar sanıp galiba 3 sefer kan vermiştim 😂 gün geçtikçe yeni yeni şeyler öğrendim 1.5 yıl oldu ama hala olmadı. Nasip artık bekleyecez ☺️
Hiç sormayın ben gebelik testini internetten sipariş vermiştim denemeye başlıcaz diye 10lu paket almadım ilk seferde tutar diye 4 tane aldım yettimi yetmedi tabi😂 inşallah daha uzun bekleyişleriniz olmaz güzel haberinizi alırız🥰

X