Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hiç sormayın ben gebelik testini internetten sipariş vermiştim denemeye başlıcaz diye 10lu paket almadım ilk seferde tutar diye 4 tane aldım yettimi yetmedi tabi😂 inşallah daha uzun bekleyişleriniz olmaz güzel haberinizi alırız🥰
İnşallah burdaki herkesin güzel haberini almak nasip olsun 😊

Sıkma canını. Sabah eltimle konuştum. 10 gün diyor. Tam 10 gün olmaz isen o zaman yap diyor. Bende yumurtlama geç oluyor tam takip etmedim ama 18inde belirtilere göre ovu yaptım pik gördüm. Yani adet olana kadar bekleyeceğim. 10 güne olurum zaten . Olmaz isem doktora gideceğim 😘 hiç üzme bir dahaki aya inşallah.
Bende bekleyecem bakalım ne olacak 🙏🙏

Merhaba hanımlar bu sefer umarım mesajimi tam yazarım bu mesaji buraya yazdığıma hala inanamıyorum. 2 yıldır topik topik dolaştım.Her ay klomen yumurta takibi catlatma her ay bir umut ama her seferinde ayrı bir üzüntü en son aşilama yaptim mart ayinda o kadar hevesliydim ki her gece yatamıyordum heycandan sonu kocaman bir hüsran oldu ohss oldum bir ay boyunca agridan öldüm dirildim atlattım ve artik vazgectim.Bir daha doktora bile gitmedim bebek için o kadar yorulmuştum ki mayis ayindan beri bu konuyu kapatmıştım.Rabbim tam ben vazgectikten sonra bana bir mucize verdi Çok şükür bugün hamiş olduğumu öğrendim.Çok mutluyum rabbim sizede bu mutluluğu versin belki biraz uzun oldu ama tamamen benim gibi olanlara bir umut olsun ve mutluluğumu duygularımı sizinle paylaşayım diye yazdım.
Merhaba öncelikle gözünüz aydın sağlıkla ilerlesin inşallah süreç 🙏🏻 Soran olmamış sanırım bu ay farklı olarak ne yaptınız ne tavsiye edersiniz acaba, şimdiden teşekkürler 🍀

Kuzum calisma sistemi farkli olan bi takviye ama patentli tek takviye işvicre patentli hemde erkeklerdede kadinlardada hücre mitekondrisine etki eden hücre ye enerji veren bi ürün erkeklerde sperm.sayi hiz morfoloji dna etkili bizlerde yumurta kalitesi için firma yetkilisi ile görüştüm Asena hanim anlatmisti
Merhaba adı nedir o ilacın acaba

Merhaba hanımlar bu sefer umarım mesajimi tam yazarım bu mesaji buraya yazdığıma hala inanamıyorum. 2 yıldır topik topik dolaştım.Her ay klomen yumurta takibi catlatma her ay bir umut ama her seferinde ayrı bir üzüntü en son aşilama yaptim mart ayinda o kadar hevesliydim ki her gece yatamıyordum heycandan sonu kocaman bir hüsran oldu ohss oldum bir ay boyunca agridan öldüm dirildim atlattım ve artik vazgectim.Bir daha doktora bile gitmedim bebek için o kadar yorulmuştum ki mayis ayindan beri bu konuyu kapatmıştım.Rabbim tam ben vazgectikten sonra bana bir mucize verdi Çok şükür bugün hamiş olduğumu öğrendim.Çok mutluyum rabbim sizede bu mutluluğu versin belki biraz uzun oldu ama tamamen benim gibi olanlara bir umut olsun ve mutluluğumu duygularımı sizinle paylaşayım diye yazdım
Ah canım hayırlı olsun❤ amin inşallah pozitifleri görürüz burda hep beraber.

X