Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar aranizda yerleşme kanaması yaşayan var mı nasıl oluyor adet tarihinden önce mi sonra mı.
Benim 3. Gunum bugün ve normalde hiç şaşmaz gunum bugün çok az pembe kahverengi gibi lekelenmem var

Hahah inşallahh 😀 peki test yaptınız mıı ?
Benim daha olmasına var ama sanki adet olacakmışım gibi kasıklarımda iç bacağımda hafif ağrılar hissediyorum
Yaptım dün negatifti 🙄 ama olcam gibi ya o ağrılar hamileyken de oluyo aslında normal ağrı olması ama adet sanıyo insan bende sanırım çok olmasını istediğim için aklım böyle oyun oynuyo bana 😅

Canım benimde bat 31 Ağustos. Ben bu ay ovulasyon testi aldım onunla takip edicem çünkü Mayıs ayında kürtaj oldum yumurtlamamı takip edemiyorum istersen sende takip et çünkü erken olabiliyor yumurtlama
Ben geçen döngüde takip ettim ve çok erken yumurtlama oldu
Bu ay da sadece o günlerde takip etmeyi düşünüyorum

Kızlar aranizda yerleşme kanaması yaşayan var mı nasıl oluyor adet tarihinden önce mi sonra mı.
Benim 3. Gunum bugün ve normalde hiç şaşmaz gunum bugün çok az pembe kahverengi gibi lekelenmem var
Canım tam olarak bilmiyorum ben yaşamadım ama yaşayan arkadaşlar cevap verir G Gzmyts53 yaşamıştı yerleşme kanaması

Canım tam olarak bilmiyorum ben yaşamadım ama yaşayan arkadaşlar cevap verir G Gzmyts53 yaşamıştı yerleşme kanaması
S Sevimli_35 benim adete 6 gün kala yumurtlamadan 7 gün sonra geldi akıntının içinde pembe kahve, 6 saat sonra tekrar geldi seffaf akıntının içinde pembe çok açık kırmızı şeklinde ama herkeste farklı oluyor kimisinde kahve kimisinde pembe. Kimisinde adetten önce geliyor kimisinde adet geçtikten sonra. Değişiyor yani 🤷🏻‍♀️

S Sevimli_35 benim adete 6 gün kala yumurtlamadan 7 gün sonra geldi akıntının içinde pembe kahve, 6 saat sonra tekrar geldi seffaf akıntının içinde pembe çok açık kırmızı şeklinde ama herkeste farklı oluyor kimisinde kahve kimisinde pembe. Kimisinde adetten önce geliyor kimisinde adet geçtikten sonra. Değişiyor yani 🤷🏻‍♀️
Benim de aynı 3 4 saat arayla az oluyor inşallah artmaz
Peki ne kadar sürede kesiliyor 1 gun 2 gun gibi mi

Progesteron hormonunuza nerede baktırdınız acaba? Sabah sağlık ocağına gittim biz bakmıyoruz dedi bana
Ben hiç hastaneye gitmeden ek binaya gidiyorum eğer varsa yaşadığınız yerde hastaneye bağlı ek bina, orda aile hekimliği bölümü var yardımcı olur diye düşünüyorum

Ay benimde bir kaç gün önce şeffaf akıntının içinde çok çok açık pembe bbi damla vardı

X