Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bence tatilinin tadını çıkar hiç ovü yapma zaten yumurtlama zamanını akıntıdan falan az çok anlarsın gün aşırı değerlendirmekte yeterli olur neden olmasın hem tatildesin kafanda daha rahat olur

Adetinize daha varmıydı ? Hiç bi kanama falan olmadan direk pıhtımı düştü ? peçeteyle sildiğinizde kanama var mıydı ? Pıhtı ne renkti ?
İdrarın içinde gördüm 15 gün önce test yapmıştım negatif idi doktor geç yumurtlaya bilirsin bekle dedi koyu kırmızı idi nasıl anlatayım böyle kaymak gibi geçmiş düz bir kandı

Hoşgeldin Ovulasyon testi yaptın mı bu ay adetine az kalmış belirti falan var mı
Hoşbuldum ovulasyon testi ben hiç yapmadım yumurtlamayı hastanede çalışıyordum hemşirelerden vücudumu dinleyerek anlayabileceğimi öğrenmiştim Ama sanırım anlayamıyorum bu ay çift çizgi görmezsem denemeyi düşünüyorum kasıklarımda çok ağrı vardı 2 gün önce iğne batması gibi sanki hasta olcakmısım gibi ama arada bir giriyordu ve inanılmaz uyku basması vardı acabamı diyip merakıma erken gebelik testi deneyim umut işte ama negatif çıktı azıcık bile silik 2. Çizgi yoktu sanırım bu ay yine negatifi görücem ama bir umut işte

Fikrimce ovulasyon hiç deneme akışına bırak tatilde daha stressiz oluyor ilişki. Biz de bayramda gitmiştik ben femara kullanmama rağmen iğne yapmadım sırf gideceğim diye ama çatlamış olmalı ki adet oldum. Hem ilerisi için de kafanı boşaltmış olursun git güzel güzel tatilini yap kendinizi şartlamadan değerlendirirsiniz. Ev ve tatilde çok farkediyormus ben onu anladım

Bence kesinlikle tatilin tadını çıkar belki vücudun bilinçaltın rahatlayınca beklediğiniz bu ay gelir bellimi olur

Merhaba kızlar , herşey gönlümüzce olsun hepimize mutlu haberler temenni ediyorumm
Bat 7 Ağustos , bugün sağlık ocağından gebelik testi verdim e-nabıza düşüyor mu ? Yoksa oraya mı gitmem gerekiyor tekrar ?

Erken gebelikte çıkmaması normal çünkü yumurtlama gününü tam olarak bilmiyorsun belki de 2 gün önce gelen yumurtlamaydı değerlendirdin mi peki? İnşallah sana uğurlu gelir burda olmak en azından bizimle aynı bekleyişleri olan insanlarla bir arada olmak güzel

Evet burası çok bilgilendirici oluyor inşallah en kısa zamanda hamile haberlerini alırız hepimiz

Haklısınız ya adam akıllı bir tatile o kadar ihtiyacım var ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…