Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Benimde adetim 6 gun gectı inşallah hamilemiyim

Canım benimde bat 28 ağustos Temmuz ayı benimde önden oldu 3-4 gün. Bu ay belki 28 ağustostan geç olabilir diye düşünüyorum. Ben ovulasyon denedim ama çok stres yaptı bana sürekli test yapmak. Bu ay hiç birşey yapmıycam. Sadece 2 güne 1 cinsel ilişki rutini koydum kendime. Sperm sağlığı içinde düzenli cinsel ilişki gerekiyormuş. O zaman zaten ovülasyonada denk gelir diye düşünüyorum. Bu ay akışına bıraktım yani

Arkadaşlar afedersiniz idrar yaparken küçük bir pıhtı düştü gördüm 10 kr boyutunda nedir bu fikri olan var mı adet mi olacağım

Hoşgeldin. Beklenen adet gününü yazarsan eklerler tabi turuncu agac ekliyor
Teşekkür ederim
Bat 10 ağustos
Bu arada 10 aydır deniyoruz henüz çift çizgiyi göremedim herhangi bir problemde görmedi doktor ama nasip herhalde burda sizlerden birşeyler öğrenirim diye geldim birbirinize desteğinizde çok hoşuma gitti

Hoşgeldin Ovulasyon testi yaptın mı bu ay adetine az kalmış belirti falan var mı

Kızlar ya size bir şey danışıcam, benim bu ay ol adı ama nasip demekten öte yol yok şimdi umutlar eylüle
Ağustosun son 12si 29u arasında tatilde olucaz eşimle ve uzun zamandır istedğimiz uzun zaman daha gidemiceğimiz bi tatil olacak. O arada ovülasyon takibi falan yapmak istemiyorum sıvı alımı vsleri düşünmeden doya doya tatil yapmak istiyorum sizler ne önerirsiniz sizce yapmalı mıyım ovülasyon yapmazsam nasıl bir yol izlemek mantıklı olur gün aşırı yeterli olur mu sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…