Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Malesef negatif kızlar ama C çizgisi niye silik onu da anlamadım

Eklentiler

• 0E5797EF-30D1-4226-9DE7-4D46B45B1DA0.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 81
Malesef negatif kızlar ama C çizgisi niye silik onu da anlamadım
C silik değil ki canım net görünüyor, sağlık olsun diğer ay yine devam ederiz napalım, ben henüz test yapmadım ama sanki benim de bu ay negatif, 2 gün önce kasık ağrılarım vardı ama bugün hiçbirşey yok 5 gün sonra da bat

Be

Benimde aynı 1 agsts ama hala olmadim bu sabah bende yaptim negatif
Sıkma canını. Sabah eltimle konuştum. 10 gün diyor. Tam 10 gün olmaz isen o zaman yap diyor. Bende yumurtlama geç oluyor tam takip etmedim ama 18inde belirtilere göre ovu yaptım pik gördüm. Yani adet olana kadar bekleyeceğim. 10 güne olurum zaten . Olmaz isem doktora gideceğim hiç üzme bir dahaki aya inşallah.

@Fang Veziir kızlar sizi etiketlemeyi unuttum
Kuzu çizgi gözüküyor maşallah kan testi verdin mi ?
Veziir nasılsın? Kaç gündür göremiyorum seni yazışmalarda Yerleşebildin mi hastane randevusu da kaçmıştı ne yaptın gidebildin mi
Canım ben memlekete geçtim mobilyaların teslimatı haftaya olacak o zamana kadar ailemizin yanına geldik bizde. Pek giremiyorum buralara. Girdiğim de de etiketlemelere cevap verebiliyorum anca

Verdim canım pozitif çıktı

Baya baya gebesin yaaa ilk defa senin temmuz grubuna yazarak katıldım buraya inşallah uğur getirirsin hepimize sağlıkla ilerlesin gebeliğin
Canım çok şükür, bende bir buçuk senedir bekliyodum :) inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum takipteyim

Canım benide ekleyebilirmisin bat 31 Ağustos şuan adetim, bitince bende çalışmalara başlayacağım

maşallah canım cok cok sevındım gercekten ya

BBen her ay katılıyorum ama hiç olmadı bu ay katılmıyorum

Benimle bat 28 Ağustos olanlar var mı
Varsa nasıl bir yoldasınız
Ovulasyon kullanacak mısınız
Ben şuan bat 8 ağustostu ama 2 ağustos yani bir hafta erken oldum
Nasıl bir tol ile deneyebiirm yeni döngümde
Fikirlernizw ihtiyacım var hele bu yeni hamişlerden
Döngüm bu arada her ay normalde 28 bu ay 23 gündü hatta 10. Günde ovulasyon pozitifti ama inanmamıştım
Demekki doğruymuş cünkü adete o günden somra tam 14 günmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…