Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba arkadaşlar ben bat tarihine kadar hem topikten, hem ovulasyon testlerinden hem de gebelik testlerinden uzak durmaya karar verdim. Çünkü 2 ayda kendimi çok yıprattım. Ve buraya baktıkça gebeleri yazılanları gördükçe, hem heceslenip hem stres yapıyorum. Ve sanki bu ayda olmayacakmış gibi bir his 🥲 umudumu da kaybettim iyice 🥲 bu ay sadece düzenli cinsel ilişkiye devam edip hiç bişey planlamamaya düşünmemeye çalışıcam, nasipte varsa olur diye düşünüyorum🙏 Olmazsada nasip değildir🥲 O yüzden herkese hayır sağlıklı evlat diliyorum😇 size bol sohbetler😇 ay sonu gebelik varsa da yoksa da sonucumu yazacağım mutlaka 😘🥰

hem erken hem normal gebelik testiyle bak bence

Kuzum erken gebelik yaptınmı peki

Yap canım bende cok korkuyordum 😂 ama korksanda sonuç degismeyecek ogreneceksin sonunda ☺️

canım yola da çıkacağın için testi yapmalısın bence çünkü varsa gebelik ona göre dikkat edersin. Yoksa da kafan rahat olur. Bilinmezlik kötü bence. Vrasa zaten çıkar artık

Rabbim en hayırlısını nasip etsin sende bekle bakalım ne olacak 🙏🙏

Tatlım inşallah sağlıkla devam eder hayırlısıyla dua ettim size💐💐
Bat günü (2 ağus) kaset test yapmıştım. 1 tane erken gebelik testi var elimde.
Onu yarın sabah yapayım o zaman sonuca göre hareket ederim.
Varsa çıkar artık dimi 🤔

IMG-20220804-WA0006.jpeg
kizlar ben gebelik testi yaptım negatif . bat 1 ağustos. Bu seferde gol değil. Regl olmadı daha . Galiba başka şeyler var . Bakalım nasip 🤍🥰

maşallaahhh canım , katlanarak artsın saglıkla gelsın ınsallah cok sevındım ya :KK37: :KK200:
ovulasyon kullandın dmı baska bısey yaptın mı bu ay ?
Ovulasyonu eşim eczaneden aldı geldi son bir kez şansımızı deneyelim diye bu ay doktora gidecektim. Bide eşim keçiboynuzu özü yedi her gün. Bende kendimi doktora gitmeye odaklanmıştım rahattım bu ay yaptı sürprizini🥰

Kızlar bat 2 Ağustostu ama adet olmadım kan tahlili verdim negatif çıktı ama progesteron hormonum 0.5 çıkmış ne oluyor o düşük mü demek 😔

X