Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kizlar merhaba bn adetin 5.gunu klomen kullanmaya başladım dün bitti bugün doktora gittim muayene için asistanı bana 5 gün ilacı kullanıp 5 gün sonra geleceksin dedi normalde doktorun muayene etmesi yumusrtalara bakması gerekmez mj

Hayırlı uğurlu olsun canım, inşallah sağlıkla artarak devam eder değerin 2 gün sonra tekrarla testini canım, bize de çok dua et lütfen

İnşallah ama sanki benim adet ya kırmızi kan gördüm biraz önce de ama daha adetime 1 hafta var . Hayır ve soğan mi böyle yaptı acaba

Ya inanmıyorum valla yine negatif çakacak diye çok korkuyordum süper inşallah sağlıkla ilerler, sağlıkla da kucağına alırsın canım çok mutlu oldum. Abiş de çok sevinecek.

Ya inanmıyorum valla yine negatif çakacak diye çok korkuyordum süper inşallah sağlıkla ilerler, sağlıkla da kucağına alırsın canım çok mutlu oldum. Abiş de çok sevinecek.
Bende coook korkuyordum şimdi değer yükselecek mi onun korkusu var. Sağol canım tek duam sağlıkla ilerlesin hemde nasıl sevineceek

Maşallahh canım hayırlı ilerlesin inşallah yumurtlama ne zamandı sizin
Amiiiin ya benim yumurtlama biraz karışık oldu 22 Temmuz yumurtlamaydı aynı gece catlamada oldu. 24 Temmuz tekrar pik oldu 25 Temmuz tamamen catlamisti hepsini değerlendirdim ne zaman tuttu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…