Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Dikkat de etmedim sıvı çok tükettim sabah ilk idrarla yapsaydım belki daha net çıkardı. 🤣 Sabahı bekleyemedim valla niyeyse 🤣
Varsa test elinde yarin sabahta yap mutlaka. Ben geçen gun sabah idrarimi kapta topladim test aldim o sekilde yapmistim😃 evde testim yoktu sabah idrarinida ziyan edemezdim😂😅

Akşam üzeri yaptım, çizgi aradım ama eşim dalga geçti bembeyaz bu diye 😄 bu arada Allah isteyen herkese versin, benimki şüpheydi sadece, minik bebeklerim var hamileyim diye bir his düşmüştü içime ama değilmişim
Sabah yeniliyelim bence sende yap buraya atarız gene merak ettim 🙈 insallh vardır ya uzun zamandır çok istiyoruz

Varsa test elinde yarin sabahta yap mutlaka. Ben geçen gun sabah idrarimi kapta topladim test aldim o sekilde yapmistim😃 evde testim yoktu sabah idrarinida ziyan edemezdim😂😅
Yokki başka bunu da eşim aldı regl gününde yaparım diye ben naptımm sabırsız gizli gizli yaptım 🤣 neyse regl günü gelirse ve reglim gecikirse koşa koşa aynısından alırım 🤣🤣

6 yaşında oğlum, 8 aylık da ikizlerim var, ikizlere tedaviyle hamile kaldım bir yıl uğraşmıştım, doğal yolla tekrar hamile kalmam düşük ihtimal ama yine de bir kurt düştü içime
Yaa Allah bagislasin hepsini🥰🥰🥰 ama istemiyorsan korun yinede tedavi sonrasinda doğum yapip tekrar hamile kalan cok var. Vücut dogurganliga alisiyor çünkü bende 8 sene ara verdim aylardir korunmuyorum olmuyor mesela🤷🏼‍♀️ Cok ara verdim

X