Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar merhaba yumurtlama dönemim bitti. Benim normalde hiç akıntım olmaz yumurtlama haricinde ama bugün çok ayakta durdum kasıklarım ve belim çok ağırdı eve geldiğimde afedersiniz ama çamaşırımde beyaz yoğun bi akıntı vardı bunu yaşayan var mı ?

Kızlar ovülasyon testi yapıp yapmamakta çok kararsızım. Ovulasyon testi yapsam mı? Yoksa hiç yapmadan 2 gün bir ilişki mi yapsam? Sizce hangisi mantıklı?
Ben bu ay da femara kullanmaya başladım. İğne vurup vurmamakta kararsızım. Dayanamayıp ovulasyon testi aldım yine . Eğer daha önce hic kullanmadiysan bu ay al o sekilde dene. En azından yumurtlama / çatlama olduğundan emin olursun. Ama çatlama olsa da yine günaşırı değerlendir en azından 2 sefer daha

Kızlar merhaba yumurtlama dönemim bitti. Benim normalde hiç akıntım olmaz yumurtlama haricinde ama bugün çok ayakta durdum kasıklarım ve belim çok ağırdı eve geldiğimde afedersiniz ama çamaşırımde beyaz yoğun bi akıntı vardı bunu yaşayan var mı ?
adete yakın beyaz akıntım gelir benim. adet yaklaştıkça artar ve adetle biter.

Kızlar bende bel ağrısı başladı geçen ayda böyle olmuştu adete 10 gün kala. Yumurtlamadan 3 gün geçti bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var bu kadar erken belirti olur mu yoksa bek psikolojik mi yapoyroum 🥲 adete 14 gün var

Eklentiler

• IMG_20220803_203900.jpg
    IMG_20220803_203900.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar bende bel ağrısı başladı geçen ayda böyle olmuştu adete 10 gün kala. Yumurtlamadan 3 gün geçti bel ağrısı ve göğüs hassasiyeti var bu kadar erken belirti olur mu yoksa bek psikolojik mi yapoyroum 🥲 adete 14 gün var
benim de bu ay 10 gün öncesinden başladı ama gün geçtikçe adet olacakmışım gibi geliyor. Olabilir de olmayabilir de canım kendini umutlandırma fazla

Kizlar sonucum çıktı bana biraz düşük geldi ama pozitif, inşallah sağlıkla ilerler 🥰 2. Yumurtlama tuttu diye düşünüyorum onunda üzerinden tam 10 gün geçti :) Mucizemmm16 Mucizemmm16 Lale95 Lale95 M MiuLego bitliKedi bitliKedi partalina_ partalina_ R Random3 ucge ucge Marulkafakz Marulkafakz miraclebeyb miraclebeyb Safransari Safransari turuncu agac turuncu agac A Arasdefne M Mavimiresl ve diğer hanımlar 🤩
Normal bence ya düşük olması tekrarlarsınız testi yükselir ilerleyen günlerde 🥰 hayırlı olsun inşallah sağlıklı bir gebelik olur

X