Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Hangi marka test aldınız ilki sanırım predictor express bende de o var adetten önce silikte olsa göstermiş ben adet gecikince yapıcaktım geçen ay biraz pahalı bir test ama adet gecikmedi
Evet canım onu bugün yaptım demekki oda baya hassas. Bugün normal kaset test aldım 3 tane artimed onunla takip edicem

Hiç de düşük değil, biz erken yapıyoruz. Harika kuzum maşallah ben de test yaptığımın ertesi gün kan verdim 27 ydi. Aynı gün versem benim 10 falan çıkacaktı. Zor olan kısmı başardın bundan sonrası güzelce devam edecek inşallah

İçimi rahatlattin inşallah sağlıkla ilerler

Tebrikler kuzummmm minnak bebeginiz geliyor topiğin ugurlu geldi sana ben demiştim sana hamilesinnnn iyiki yaptin testi darısı bizim başımıza

Tebrikler kuzummmm minnak bebeginiz geliyor topiğin ugurlu geldi sana ben demiştim sana hamilesinnnn iyiki yaptin testi darısı bizim başımıza
Çok şükür inşallah sağlıkla artar değerim aynen sıra sizde artık güzel haberlerinizi bekliyorummm

Çok normal ve güzel bir değer dağa ne olsun canım benim. Sağlıkla sımsıkı tutunsun sana güzel bebişin mutluluğunuz artsın tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…