Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ya kızlar benim kasıklarım çok ağrıyor, yumurtlama da geçti 1 Hafta var regle, uzanınca falan da ağrı oluyor acaba enfeksiyon falan mı kaptım anlamıyorum ki

Batı benim gibi 11 Ağustos olanlardan miraclebeyb miraclebeyb Demgey3 Demgey3 C Cansu1414 M midnattsol kızlar herhangi bir belirtiniz var mı?? Test yaptınız mı ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?? 🥰
Ben erken yumurtladim canım benim bat 8 Ağustos büyük ihtimalle. Bugün ovu testi yaptım koyu çıktı. Bir kaç gün aynı şekilde devam ederse gebelik testi yaparım. Şuan alt karnıma hafif sancı var ve sağ kasığımda batma şeklinde sanki regl olucam. Ve inanılmaz ateş basiyor ruhum daralıyor 😂

Ben erken yumurtladim canım benim bat 8 Ağustos büyük ihtimalle. Bugün ovu testi yaptım koyu çıktı. Bir kaç gün aynı şekilde devam ederse gebelik testi yaparım. Şuan alt karnıma hafif sancı var ve sağ kasığımda batma şeklinde sanki regl olucam. Ve inanılmaz ateş basiyor ruhum daralıyor 😂
Ay inşallah hamilesindir canım.Bende hiç belirti yok gibi ama bakalım biraz daha bekleyip test yapıcam😅

Batı benim gibi 11 Ağustos olanlardan miraclebeyb miraclebeyb Demgey3 Demgey3 C Cansu1414 M midnattsol kızlar herhangi bir belirtiniz var mı?? Test yaptınız mı ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?? 🥰
Merhaba canım bir kaç gün sonra ben soracaktım aynı bu soruyu 😍 benim sanki yumurtlama döneminde olduğu gibi kasıklarım hafif hafif ağrıyor acaba psikolojik mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀ Test yapmadım bi 10 gün de yapmayı düşünmüyorum negatif görürsem diye 😥

X