Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bana bugün de yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
İlk eklediğim dünki testti yumurtlama olmuştu.
İkinci eklediğim bugün. Sanırım artık yumurtlama değil.
Peki çatlama olup olmadığını nasıl anlamam gerekiyor?
Testte çatlama olduğu görülüyor yalnız tamamen emin olmak için catlamadan 7-8-9 gün sonra progesteron kan tahlili yaptırabilirsiniz.

Evet mutlaka değerlendirin. Hatta mümkünse gün aşırı devam edin değerlendirebildiginiz kadar
Normalde gün aşırı olmasına dikkat ediyordum. Fakat dün yumurtlama olunca değerlendik, ondan önceki günde değerlendirmiştik. Bugünle 3 gün olacak emin olamadım ondan sormak istedim

Merhaba canım bir kaç gün sonra ben soracaktım aynı bu soruyu 😍 benim sanki yumurtlama döneminde olduğu gibi kasıklarım hafif hafif ağrıyor acaba psikolojik mi bilmiyorum 🤷🏻‍♀ Test yapmadım bi 10 gün de yapmayı düşünmüyorum negatif görürsem diye 😥
Bende şuan yapmıcam 5 gün önce dayanamayıp yaptım negatif çıktı 😅bekleme kararı aldım bende.sizin ilk bebiş mi olucak kısmet olursa eğer☺️

Normalde gün aşırı olmasına dikkat ediyordum. Fakat dün yumurtlama olunca değerlendik, ondan önceki günde değerlendirmiştik. Bugünle 3 gün olacak emin olamadım ondan sormak istedim
İyi yaptın yorucu oluyor diye gün aşırı olmasti iyi ama yumurtlama zamanı tabi dikkat etmek lazım ☺️ bu akşam olmasa bile sabah değerlendirin bence

X