Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

beni de listeye ekler misiniz? bat 8 ağustos sat 13 temmuz...
perşembe gününden beri(28 temmuz) göğüs hassasiyeti ve dolgunluk hissi var. Bugün de adet olacakmışım gibi belim ağrıyor her an gelecekmiş gibi . umarım bu ay tutar :KK52:

Hemen baktım gerçekten daha uygunmuş🤭 tekrar teşekkürler 🥰🥰
Rica ederim canım ne demek 💕
Yok canım, birgebenin günlüğü sayfasından aldım 2 defa, ilkinde olmadı şimdi 2. Denemem. Bende pcos var adetlerim de Düzensiz o yüzden ovulasyon testi benim için çok önemli. Yumurtlama ve çatlaması gördüm, çatlama ya göre haftaya salı beklenen adet tarihim, ama inşallah beklemem 🤣🤣
Anladım canım inşallah son denemendir inşallah tutmuştur 🤲🏻 Beklemek biraz zor bende çok sabırsızım ama en azından negatif görüp üzülmemek için beklemek en iyisi 😁 böyle sohbet etmek yazılanları okumak en azından günlerin geçmesine yardımcı oluyor yoksa hiç sabredemezdim 🤣

Ay kızlar bana bir yardımcı olur musunuz, göğüs hassasiyeti denen şey böyle göğüs kafesinde ağrı gibi his yapabilir mi sanki böyle iman tahtadı denen yer var ya oramda da ara ara ağrı oluyo :/

Merhabalar, artımed gebelik testi nasıl yanlişlik olmaz degil mi, bugün bat test yaptim
IMG_20220802_143710.jpg

X