Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yok kuzu olsam bağıra çağıra burda ilan ederdim heralde 😂😂ilk gebeliğim ne yazıkki düşükle sonuçlandı 3 ay önce kaybettim o belirtilerimi bildiğim için buradaki arkadaşlara yardımcı olayım dedim
Rabbim yarim biraktigi sevinci biran önce tekrardan yasatip tamamina erdirmeyi nasip etsin

Rica ederim canım ne demek 💕

Anladım canım inşallah son denemendir inşallah tutmuştur 🤲🏻 Beklemek biraz zor bende çok sabırsızım ama en azından negatif görüp üzülmemek için beklemek en iyisi 😁 böyle sohbet etmek yazılanları okumak en azından günlerin geçmesine yardımcı oluyor yoksa hiç sabredemezdim 🤣
Aynen katılıyorum canım 🤣🤣 sende belirti falan var mı, benim bazen sol bazen de sağ kasığımda ağrılar oluyor ve ani hareket ettiğimde başım dönüyor gibi oluyor, çok uyku halim de var. Belki de psikolojiktir tüm bunlar bilemiyorum 🤣

Aynen katılıyorum canım 🤣🤣 sende belirti falan var mı, benim bazen sol bazen de sağ kasığımda ağrılar oluyor ve ani hareket ettiğimde başım dönüyor gibi oluyor, çok uyku halim de var. Belki de psikolojiktir tüm bunlar bilemiyorum 🤣
Valla kuzum sürekli belirti arıyorum ama bence benimkiler psikolojik 🤣 geçen ay öyle belirtiler yaşadım ki kendimce kesin hamileydim ama regl oldum 🤣 o yüzden bu ay biraz saldım galiba belirti aramıyorum 🤣 genel olarak uykucu olduğumdan fark edemiyorum ben uykuyu 🤣 birde benim daha bata 9 gün var çok erken daha bence

5 ağustos batım hala yüksek seyrediyor 36.9du bu sabah, dil altı ölçüyorum bu arada koltuk altı falan değil de
dil altı doğru olan zaten, sabit gitmesi ve artması guzel :) 3 gunumuz kaldı:)) ne zamandır ates olcuyorsunuz gecmısı bılmek ve normal adet atesınızı de bılmek daha dogru bilgi veriyor

Eveeeeettt yaklaşık 40 sayfa okudum hiç birseyi kaçırmamak için 😅 gözlerim şaşı oldu .

Hamiş olan arkadaşları cani gönülden tebrik ediyorum darısı inşallah şu forumda isteyen tüm anne adaylarına :emir_bebek:en kısa sürede herkes hamileyim diye burada haykırsın amin🤣

Benim 1 ağustos bat tarihimdi. Ben yumurtlamayi hissetmiştim ve ovulasyon yapmıştım pikde yakalamıştım 🤩 18 ağustos pik gördüm. Adet döngüm 30 32 arası. Belirti aramadım hatta hiç kasik aram cartım curtuma bakmadım. Dedim zTen her koşulda senin karnın ağrıyor. Tek ekstrem olan şey aşırı derecede göğüslerim yanıyor ve uçları sızlıyor. Çamaşır bile takamıyorum. Yürürken dahi zor benim için. Hayırlısı yine de.

Temmuz ayında 1 hafta erken olduğumu düşünüyorum Adet. Bu ay da 6sjna kadar bekleyip öyle gebelik testi yapacağım. Hayırlısı herseyin. Aşırı merak ediyorum ama beklemek ve hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Dua edin de benim de bebişim olsun artık. 1 yıldır evliyim. Hiç korunmadim .

Childdevelopment Childdevelopment canisi bir kaç mesajını gördüm de . Benim fikrimce sen o kadar çok cocuk istiyorsun ki artık olmadığı için biraz agresif ve mutsuz olmuşsun. 3 4 gün öncesine kadar bende senin gibi olmuştum. Kim ne derse ayy saçmalıyorlar diyesim geliyordu. Böyle hiç birsey hoşuma gitmiyordu.esim az ufak birsey desin hemen ağlıyordum. Yani canını sıkma . Herseyin bir vakti vsr . Vallahi zor . Hemde ne kadar zor . Cocuk sahibi olmak da zor , bakmak da zor . Ne bilim sonrası da zor . Ama kuzum bizim tek amacımız çocuğumuz olsun değil ki. Başka başka şeyler düşün. Esjnj düşün. İşin varsa onlarla ilgilen. Ne bilim ailen ile zaman gecir . İllaki yapmışsındır. Ama ne olur kendini üzme kız. Yazıktır. Elbet o veletler gelecek 😅 o zaman bacaklarını ısırır hıncını alırsın 😂

Bu ay senin o jelden alcaktim cok pahalanmis yaa😅 doktora para ver ovulasyonlara ver letu ya para ver vitaminlerimde bitti almam lazim onlarda ekstra😂😅 battık anacim cocuk pesinde 😅gebelik testlerini saymiyorum 😅
Evet tatlım ben aldım 150 TL ye bir iki gün sonra bi baktım 289 TL olmuş ben şok 😳 ben quenzim q 10 başlayacağım eylülde folik + d vit + q10 ekim reglinden sonra da çalışmalara başlarız inşallah. Her şey çok pahalı artık 😏

Evet tatlım ben aldım 150 TL ye bir iki gün sonra bi baktım 289 TL olmuş ben şok 😳 ben quenzim q 10 başlayacağım eylülde folik + d vit + q10 ekim reglinden sonra da çalışmalara başlarız inşallah. Her şey çok pahalı artık 😏
Kuzum mfk simla surup siparisi vermistim miraç a 13 temmuzda sistemden msjda geldi ve ucreti cekilmisti simdi aradilar yeni görmüşler 😅 mfk eş paketi sordum icerisine bide esimin kilosu var diye bisey eklediler adini unuttum 1600 kusurlerde 😅

Sabah yapilan testler idrar koyu oldugu icin lh icin skntili. Gece yapilan testlerde vücutta sivi alimi oldugu icin gun boyu o yuzden yanlis cikarabilir. Zaten o yuzden deniliyor. Lh hormonunun vucutta yukseldigi ve catlasa dahi yumurtanin hemen dusmedigide söz konusu. Geçen ay catlama oldu yumurtamda doktor takibiyle ve ben o yoğun akintiyida gordum lekeli sekilde onun bir gun oncesi ve 2 gun sonrasi lh hormonum 2 gün daha pikti mesela🤷🏼‍♀️ Arkadasin dedigi saattede yanlislik yok senin dedigin saattede yanlislik yok. Doktor bana kagidi verdiginde ( profoser inferlite ve tup bebek uzmani) dedimki hocam ben sabah kalkiyorum ilk degil sivi alimina dikkat edip 2. İdrarla yapiyorum lh testini dedigimde her gun saatlerin hemen hemen ayniysa bi problem olmaz dedi. Yani vucuda cok sivi alip gün sonu yada sabah ilk idrar olmadiktan sonra sorun olmaz
Peki yaptığı dönemde Ben günün hangi saatinde yaparsam yapayım testte de pik oldu zaten saate çok dikkat etmedim açıkçası ama hepsinin neredeyse prospektuste farklı yazıyor

X