Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Eveeeeettt yaklaşık 40 sayfa okudum hiç birseyi kaçırmamak için 😅 gözlerim şaşı oldu .

Hamiş olan arkadaşları cani gönülden tebrik ediyorum darısı inşallah şu forumda isteyen tüm anne adaylarına :emir_bebek:en kısa sürede herkes hamileyim diye burada haykırsın amin🤣

Benim 1 ağustos bat tarihimdi. Ben yumurtlamayi hissetmiştim ve ovulasyon yapmıştım pikde yakalamıştım 🤩 18 ağustos pik gördüm. Adet döngüm 30 32 arası. Belirti aramadım hatta hiç kasik aram cartım curtuma bakmadım. Dedim zTen her koşulda senin karnın ağrıyor. Tek ekstrem olan şey aşırı derecede göğüslerim yanıyor ve uçları sızlıyor. Çamaşır bile takamıyorum. Yürürken dahi zor benim için. Hayırlısı yine de.

Temmuz ayında 1 hafta erken olduğumu düşünüyorum Adet. Bu ay da 6sjna kadar bekleyip öyle gebelik testi yapacağım. Hayırlısı herseyin. Aşırı merak ediyorum ama beklemek ve hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Dua edin de benim de bebişim olsun artık. 1 yıldır evliyim. Hiç korunmadim .

Childdevelopment Childdevelopment canisi bir kaç mesajını gördüm de . Benim fikrimce sen o kadar çok cocuk istiyorsun ki artık olmadığı için biraz agresif ve mutsuz olmuşsun. 3 4 gün öncesine kadar bende senin gibi olmuştum. Kim ne derse ayy saçmalıyorlar diyesim geliyordu. Böyle hiç birsey hoşuma gitmiyordu.esim az ufak birsey desin hemen ağlıyordum. Yani canını sıkma . Herseyin bir vakti vsr . Vallahi zor . Hemde ne kadar zor . Cocuk sahibi olmak da zor , bakmak da zor . Ne bilim sonrası da zor . Ama kuzum bizim tek amacımız çocuğumuz olsun değil ki. Başka başka şeyler düşün. Esjnj düşün. İşin varsa onlarla ilgilen. Ne bilim ailen ile zaman gecir . İllaki yapmışsındır. Ama ne olur kendini üzme kız. Yazıktır. Elbet o veletler gelecek 😅 o zaman bacaklarını ısırır hıncını alırsın 😂
meraabaa:) hoşgeldin vallaha sabırına hayran kaldım ama sen de haklısın hayal kırıklıgı da cok zor, inşallah hepimiz güzel haberleri alırız bu ay:)

Eveeeeettt yaklaşık 40 sayfa okudum hiç birseyi kaçırmamak için 😅 gözlerim şaşı oldu .

Hamiş olan arkadaşları cani gönülden tebrik ediyorum darısı inşallah şu forumda isteyen tüm anne adaylarına :emir_bebek:en kısa sürede herkes hamileyim diye burada haykırsın amin🤣

Benim 1 ağustos bat tarihimdi. Ben yumurtlamayi hissetmiştim ve ovulasyon yapmıştım pikde yakalamıştım 🤩 18 ağustos pik gördüm. Adet döngüm 30 32 arası. Belirti aramadım hatta hiç kasik aram cartım curtuma bakmadım. Dedim zTen her koşulda senin karnın ağrıyor. Tek ekstrem olan şey aşırı derecede göğüslerim yanıyor ve uçları sızlıyor. Çamaşır bile takamıyorum. Yürürken dahi zor benim için. Hayırlısı yine de.

Temmuz ayında 1 hafta erken olduğumu düşünüyorum Adet. Bu ay da 6sjna kadar bekleyip öyle gebelik testi yapacağım. Hayırlısı herseyin. Aşırı merak ediyorum ama beklemek ve hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Dua edin de benim de bebişim olsun artık. 1 yıldır evliyim. Hiç korunmadim .

Childdevelopment Childdevelopment canisi bir kaç mesajını gördüm de . Benim fikrimce sen o kadar çok cocuk istiyorsun ki artık olmadığı için biraz agresif ve mutsuz olmuşsun. 3 4 gün öncesine kadar bende senin gibi olmuştum. Kim ne derse ayy saçmalıyorlar diyesim geliyordu. Böyle hiç birsey hoşuma gitmiyordu.esim az ufak birsey desin hemen ağlıyordum. Yani canını sıkma . Herseyin bir vakti vsr . Vallahi zor . Hemde ne kadar zor . Cocuk sahibi olmak da zor , bakmak da zor . Ne bilim sonrası da zor . Ama kuzum bizim tek amacımız çocuğumuz olsun değil ki. Başka başka şeyler düşün. Esjnj düşün. İşin varsa onlarla ilgilen. Ne bilim ailen ile zaman gecir . İllaki yapmışsındır. Ama ne olur kendini üzme kız. Yazıktır. Elbet o veletler gelecek 😅 o zaman bacaklarını ısırır hıncını alırsın 😂
Eşim yeni uzmanlık kazandi hastaneden eve gelmiyor değerlendirecek vaktimiz bile yok nerdeyse ailemden cok uzak sehirdeyiz 5 ay önce taşındık ailei aylardir görmüyorum. Yaşadığım sehirde kv var onla da aram iyi değil cok adim attım ama kadında tik yok o da ayri sinir bozucu bisey. 10 gün sonra evlilik yıl dönümümüz hicbir problem yok ama yinede olmuyor çok yoruldum bu süreçten ben evet çok gerginim cocuk fikrinden bile uzaklasiyorum artik. Tüm hevesim heyecanim kacti. Aylardir burda birkac ayni arkadasla takip ediyoruz hatta ozelden konustiklarimiz da cok var destek oluyorlar sağ olsunlar ama ben bu sürecin böyle zor olduğunu tahmin etmezdim hemen oluyor saniyordum. Eşimin çok nöbet tutmasi cocuk mevzusunun aylardır çözüme kavusmamasi kv durumlari ailemden uzakta olmam beni gerçekten psikolojik bunalima soktu birkaç kez kötü migren atağı geçirdim stresten sürekli hastalanir oldum bilmiyorum ne yapacağım

Ah canım hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz hem merak etmek hem negatif görme korkusu. İnşallah istediğin gibi olur. 🌸

hiç bozmayın moralinizi inşallah o zamanını bekliyordur size gelmek için
Tabiki canim moral bozmak yok dunyada ne yiyecegi varsa o zaman gelir ama insanoglu sabırsız biran once anne olmak istiyoruz evimize kucuk meleklerin gelmesini istiyoruz kizim cok abla olmak istiyor evde bazen agliyor benim niye kardesim yok diyor yalniz kalmak istemiyorum diyor kardesine simdiden oyuncak aliyor kuzum Allah ne zaman verecek diyor arkadaslarimin kardesi var diyor o anda cok caresiz kaliyorum

Kuzum mfk simla surup siparisi vermistim miraç a 13 temmuzda sistemden msjda geldi ve ucreti cekilmisti simdi aradilar yeni görmüşler 😅 mfk eş paketi sordum icerisine bide esimin kilosu var diye bisey eklediler adini unuttum 1600 kusurlerde 😅
Aaa o yüzden mi gecikmiş😅😅adalis mi Advictor mu?sende mi aliyosun eş paketi😍

Bizde ne kadar pik anina denk getirirsek getirelim asla gebe kalmiyoruz 😂
Nokta 😂😂😂 vardir bi hayir bundada ne yapalim. Doktora dedim 1 yildir olmuyor ya hocam skldm artik dedim oo Seher daha yenisin ya dedi bak seninde 1 yil anca olacak hic sknti yapma eminimki olacak bu onumuzdeki aylarda cok bekletmeden yada bu ay🥰

Valla kuzum sürekli belirti arıyorum ama bence benimkiler psikolojik 🤣 geçen ay öyle belirtiler yaşadım ki kendimce kesin hamileydim ama regl oldum 🤣 o yüzden bu ay biraz saldım galiba belirti aramıyorum 🤣 genel olarak uykucu olduğumdan fark edemiyorum ben uykuyu 🤣 birde benim daha bata 9 gün var çok erken daha bence
Evet haklısın canım, kesin benim de psikolojik zaten her ay bana da kalsa hamileyim 😅😅

X