Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben en son geçen ayın 15inde bir gebenin günlüğüne fiyat sordum 160₺ dediler, trendyoldan innovita aldım yani minnakkurabiyelerin sattığı 30 ovülasyon 5 gebelik hatta bir kaç tane fazla gönderiyorlar 125 ödedim
120 TL ydi 160 yapmışlar demekki, temmuzdan sonra zam olacak demişlerdi de çok fazla yapmışlar ya, neyse minnakkurabiyeler sayfasından alayım o daha mantıklı sanki :)

öyle hemen üzme canım kendinizi lütfen bu dönemler stresli dönemler ama arkadaşa soruyorum o dönemler bile çok güzel hislermiş diyor inşallah kavuşursunuz bebişinize rabbim çok aratmadan kavuştursun inşallah
Aminn canimm allah razi olsun. Senin de bebegin hayirli olsun insallahh😍 ya bir sey sormak istiyorum ne zaman hangi testle ogrenmistiniz gebeligi? Ben pek takip edemiyorum sayfadaki mesajlari surekli bir guncel konusma olunca 🥰

kızlar selam nasılsınız?
istanbuldan döndüm her sayfayı okuyamadım ama sanırım aramızda hamileler var :)
hayırlı ugurlu olsun saglıkla kucagınıza almak nasip olsun inşallah

ben ovulasyon testi yapmaya basladım adetten hemen sonra iki çizgi eşit derecede koyu olmasa da koyuya yakın en azından belirgindi 2 gün üstüüste , normalde bugun ya da yarın ovulasyon gunum 28 gunde bır regl oldugum ıcın 14. gunde ovulasyon olmalıyken dün ve onceki gun ovulasyon testinde nerdeyse hiç çizgi yoktu sizce neden böyle bişey oldu yumurtlayamadım mı acaba :)
Canim cektinmi resimlerini atsaydin keske degerlendirirdik. Belki adetten sonra yumurtlama gördün. Kacinci gunler koyuydu

kızlar selam nasılsınız?
istanbuldan döndüm her sayfayı okuyamadım ama sanırım aramızda hamileler var :)
hayırlı ugurlu olsun saglıkla kucagınıza almak nasip olsun inşallah

ben ovulasyon testi yapmaya basladım adetten hemen sonra iki çizgi eşit derecede koyu olmasa da koyuya yakın en azından belirgindi 2 gün üstüüste , normalde bugun ya da yarın ovulasyon gunum 28 gunde bır regl oldugum ıcın 14. gunde ovulasyon olmalıyken dün ve onceki gun ovulasyon testinde nerdeyse hiç çizgi yoktu sizce neden böyle bişey oldu yumurtlayamadım mı acaba :)

Sıvı alımına dikkat ettiniz mi benim çok etkilemişti idrarımın dilüe olması çıkan sonucu

Ay inşallah canım öneririm ama inşallah gerek kalmaz 😍😍 ilk ovülasyon denemeniz mi
Yok canım, birgebenin günlüğü sayfasından aldım 2 defa, ilkinde olmadı şimdi 2. Denemem. Bende pcos var adetlerim de Düzensiz o yüzden ovulasyon testi benim için çok önemli. Yumurtlama ve çatlaması gördüm, çatlama ya göre haftaya salı beklenen adet tarihim, ama inşallah beklemem 🤣🤣

X