AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

Merhaba kızlar hangi süreçlerden sonra doktorunz klomen ve çatlatma iğnesi önerdi çok merak ediyorum??? Benimde 7 aydr çocuğum olmuyor hormonlar temiz yumurtalıklar iyi diyorlar başkada bir tahlil falan vermedik.
Merhaba benim 1 yılı geçtiği için başladık ama dok göre değişior ama 1 yıla kadar normal diyorlar

Sizde ne sorun çıktı hangi testlerden sonra yaptnz
adet zamanı horman ve eşimde sperm testi istedi birde amh istedi ama o daha çıkmadı 1 aya çıkıyormuş hsg de çekildi ay geçti üstünden yine olamdı hemen klomen başladı ilk ayımız hatta geç bile kalmışsın hsg sonrası 2 ayda başlarım ben dedi

Merhaba kızlar hangi süreçlerden sonra doktorunz klomen ve çatlatma iğnesi önerdi çok merak ediyorum??? Benimde 7 aydr çocuğum olmuyor hormonlar temiz yumurtalıklar iyi diyorlar başkada bir tahlil falan vermedik.
Ben 7 8 ay kadar denedim olmayınca doktorum klomene başlattı sabredemediğim için aslında

Ama gebelik olanlarda belirti olmuyor genelde böyle kasık ağrısında adet geliyor bence son günlere saklıyor olabilir ama benim adet olcakmışm gibi ağrı var
İnşallah adet olmayız çok dua ediyorum Olursakta sağlık olsun yine yola devam

Anladm canım benim gittiğim doktorlar rahat galiba ben sabırszm işte

Ya 1 yıl bekletip sonra bişeyler yapıyorlar sorun çıkıyor ve 1 yıllık stres sana kar kalıyor
Aynen öyle , zaten zaman alam bir süreç 1 yılı beklemek bile yoruyor insanı o yüzdem ben yılım dolmadan başladım bir kaç daha deneriz olmazsa aşılamaya geçeriz dedi doktorum

Merhaba kızlar, benim pazartesi klomen bitti perşembe kontrole gittim. Doktor ultrasona karnımdan baktı ve hiç yumurta yok dedi. Adetin 12. günüydü daha erken ilaç hala etki ediyor dedi. 16. gün yani pazartesi çağırdı tekrar. Ancak benim akıntılarım çoğaldı ve inanılmaz bel ağrım var ara ara kasık ağrılarım var, genelde yumurtlamada olur bunlar bende. Acaba doktor karnımdan baktığı için mi göremedi?

Karından bakılınca da görülür fakat benim doktorum genelde alttan muayene etti klomen kullandığım süreçte ovülasyon testi kullanıyor musunuz o da yumurtlama gününü gösteriyor ordan takip edebilirsiniz doktora gitmediğiniz günler

İçim rahat etmeyince dün başladım ovüye. Acaba karından görülebilecek büyüklükte mi değil varsa eğer

Gunaydin hanımlar, iğneden sonraki 15 gün test verdim 0.23 çıktı bu ayda hüsran.O kadar sanci,batma,uyku hali hepsi ilaçlardanmis sanırım.Bu ay kendime tanıdığım son şanstı acikcasi.Bir oglum var,Allah ona sağlık sıhhat versin acısını göstermesin diyorum.

Amin inşallah ama umudunuzu kırmayın denemeye devam edin hiç belli olmaz benimde 4.ayım klomende olana kadar devam edicem

Amin inşallah ama umudunuzu kırmayın denemeye devam edin hiç belli olmaz benimde 4.ayım klomende olana kadar devam edicem
Aslında önceden aşilamadan devam ederim diye düşünüyordum ama esimin tayini yine küçük bir ilçeye çıkınca onda da bir hayal kırıklığı yaşadım Öğretmenim,ile gitmek demek tüm gün okula gitmemek demek.Merkezi bir yer olsaydı okuldan sonra giderdim diye düşündüm ama onda da hayal kırıklığı yaşadım.

Merhaba hanımlar 25 temmuzda regli oldum 28 temmuzda günde 2 tane femara kullandım , 3 günde 1 kontrole gittim ben de Pcos olduğu için yumurtalar geç büyüyor geçen ayda çok geç gelişti. İlaç bitikten sonra ki hafta 3 defa gittim doktora gelişme yok dedi ama 2. haftamda sol tarafımda 2 yumurta gelişti. 18 ve 20 boyutları. 12 Ağustos cuma günü ovitrelle oldum. O kadar fenalaştım ki 3.günümde şirkette bayıldım gebelik testi yapıldı 55 çıktı beta hcg ama meğerse iğneden ötürü oluyormuş. 4 gün sonra yani 7. Günümde beta hcg 25 di . Geçen ay 16 .gün regl oldum bu ay bu gün 18.günüm regl olmadım. Sol kasığım sızlıyor ara ara mide bulantım var ve korkunç bir şekilde ayak bileklerim ve kuyruk sokumum ağrıyor. Sizce iğneye rağmen bu kadar gecikme normal mi?

İnşallah gebelik oluşmuştur. Benim de bugün iğnenin 9. Günü. Beklemek cok zor

Kızlar benimde akıntım yok diyodum ya yumurtam cumartesi günü çatladı ve şeffaf akıntı geldi ovulasyon testi yaptım ondada çift çizgi gayet belirgin oldu ve değerlendik o günler bakalım artık hayırlısı bide adet düzensizliğim olduğu için yumurtam 21. Günde çatladı polikistik overllikerde genelde doktorlar 14. Günü ve 21.günğ değerlendirin diyolar Ya ben bunun gerçek oldugunu bu ay gördüm kendimde çünkü tam çatlaması 21. Gün oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…