AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

Bugün tekrar kontrole gittim yumurtalar yine çatlama seviyesine gelmemiş ama rahim duvarım kalınlaşmış doktor bu da yumurtlamanın yaklaştığının habercisi dedi cuma tekrar kontrole çağırdı. Umutlanmalı mıyım?

Kızlar klomeni kullandım bugun kontrole gittim 2 sağda 3 solda toplam 5 yumurtam olmuş. Mm olarak boyutunu sormak aklıma gelmedi. Çatlatma iğnesi yapalım dedi kolumdan iğnemi de oldum. Dualarıza talibim
ayy çok güzel şansın çook fazla hadi hayırlısıyla inş benim sadece solda 1 tane yumurtam oluşmuştu bugün iğne olalı 10. günüm

ayy çok güzel şansın çook fazla hadi hayırlısıyla inş benim sadece solda 1 tane yumurtam oluşmuştu bugün iğne olalı 10. günüm
Canımm benimmm Rabbim en kısa zamanda hepimize kocalarımıza değil bize benzeyen güzel bebekler nasip etsinn çok heyecanlıyım inşallah kist felan olmaz bebek olur

Kızlar merhaba bu ay bende 4. Kez klomen kullandım 15 ağustosta çatlatma iğnemi oldum yumurtam 20mm ulaşmıştı , iğneden 3 gün sonra Yüksek tansiyonla acile gitmek zorunda kaldım bu arada hayatımda ilk kez tansiyon yükselmesi başıma geldi..o halde doktor gebelik şüphesi olabilir diye kan testi istedi , fakat ben çatlatma iğnesi olduğumu bi anlığına unuttum sonuç 28 çıktı tabi … sonrasında hayal kırıklığı iğne etkisinden dolayı , şuan iğnenin 9. Günündeyim umarım
hepimiz güzel haberler alırız

merhaba umarım iğne etkisi değildir :) benimde 10. günüm bugün ama hiç belirtim yok iğneden sonrada çok az ara ara kasık ağrım oldu o kadar hiç ümidim yok yani ve tek yumurtam oluşmuştu 1 gün aramız var pazartesi test yapmayı düşünüyorum olmadı salı birlikte yapalım test

Benimde belirtim yok hiç arada hafif bel ağrısı oldu okadar tabi hepsini iğneye bağlıyorum , benimde tek yumurta umarım güzel bi sürprizle karşılaşırız olur birlikte yapıp paylaşalım bol bol dua edelim

ben 10 gün dedim ama ilk günüde sayıyorum o yüzden bende 15 ağustosta iğne oldum aynıyız yani inş güzel haberler alırız :) ama okuyorum hep 5,3 yumurta oluşuyor bizde neden tek oluştu acaba

ben 10 gün dedim ama ilk günüde sayıyorum o yüzden bende 15 ağustosta iğne oldum aynıyız yani inş güzel haberler alırız :) ama okuyorum hep 5,3 yumurta oluşuyor bizde neden tek oluştu acaba
Bende polikistikover var ne yazık ki , ama doktorum istenilenin 1 yumurta olduğunu söylemişti bana öylesi daha iyi sonuç verir demişti bende ne derse onu uyguluyorum beklemekte insanı yoruyor ama bakalım hayırlısı inşallah bu ay sizinde benimde tutmuştur

inşallah tek yumurta olsun bizimle olsun bir de ek olarak ne kullanıyorsun biz mfk nın eş paketinin kullanıyoruz bir sürü şey yazmışlar hayıt otu flan eğer bu ayda olmazsa onu denicem

inşallah tek yumurta olsun bizimle olsun bir de ek olarak ne kullanıyorsun biz mfk nın eş paketinin kullanıyoruz bir sürü şey yazmışlar hayıt otu flan eğer bu ayda olmazsa onu denicem
Şuan içim sadece folik asit kullanıyorum myofol ismi doktorum bunu kullanmamı söyledi , birde doktorum avokado fındık ve ceviz yememi söyledi sanırım yumurta kalitesini arttırıyormuş , hayır otunu kullandım geçen aylarda onun bi etkisini göremedim bem Mfk’yı çok duydum bu aralar gerçekten faydası var mı acaba

hımm faydasını göremedin demek yani mfk eş paketi 3. ayımızdayız zaten hoca 3 ay kullanıp 3 ay bekleyin diyor ama sırt ağrım eşimin miğreni tamamen geçti sabahları zor uyanırdık gayet dinlenmiş uyanıyoruz gebe kalanlar çok inş bizde kalırız ama bi yerinden mutlaka faydası var eminim

Ay hadi inşallah ya , gerçekten zor bir süreç bebek beklemek ki hele de çok isteniyorsa bu ay emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah en Kısa zamanda en güzel haberleri alalım

Kalınlaşmaya iyi haber cumayı bekle bakalım

naptın kontrole gitinmi ne durumdasın bence sıksık çağırması çok güzel tam anlamıyla bakıyor bizimki iğneyi vurdu yolladı adet olunca gel dedi

Ay hadi inşallah ya , gerçekten zor bir süreç bebek beklemek ki hele de çok isteniyorsa bu ay emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah en Kısa zamanda en güzel haberleri alalım
naptın bir belirtin varmı benim karnım ve kasıklarıma ara ara ama şiddetli sancılar giriyor sen nasılsın

naptın bir belirtin varmı benim karnım ve kasıklarıma ara ara ama şiddetli sancılar giriyor sen nasılsın
Bende hiç bi belirti yok ya Sanırım bu ay da olmadı bi kaç gün önce göğüs hassaslaştı bardı şimdi o da yok , geçen aylarda kaşıklarıma senin gibi ağrılar girerdi bu ay neden böyle oldu anlamadım Acaba yumurtam çatlamadı mı

Şimdi çıktım doktordan,yine aynı seviyede yumurtalıklar ama akıntım çoğaldı dedim gün aşırı ilişkiye devam et 34-35.gün de gecikme olursa test yap dedi. Çok yıkılırım diye bekliyodum ama yıkılmadım vardır bunda da bi hayır

Ama gebelik olanlarda belirti olmuyor genelde böyle kasık ağrısında adet geliyor bence son günlere saklıyor olabilir ama benim adet olcakmışm gibi ağrı var

Merhaba kızlar hangi süreçlerden sonra doktorunz klomen ve çatlatma iğnesi önerdi çok merak ediyorum??? Benimde 7 aydr çocuğum olmuyor hormonlar temiz yumurtalıklar iyi diyorlar başkada bir tahlil falan vermedik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…