AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

Merhaba hanımlar 25 temmuzda regli oldum 28 temmuzda günde 2 tane femara kullandım , 3 günde 1 kontrole gittim ben de Pcos olduğu için yumurtalar geç büyüyor geçen ayda çok geç gelişti. İlaç bitikten sonra ki hafta 3 defa gittim doktora gelişme yok dedi ama 2. haftamda sol tarafımda 2 yumurta gelişti. 18 ve 20 boyutları. 12 Ağustos cuma günü ovitrelle oldum. O kadar fenalaştım ki 3.günümde şirkette bayıldım gebelik testi yapıldı 55 çıktı beta hcg ama meğerse iğneden ötürü oluyormuş. 4 gün sonra yani 7. Günümde beta hcg 25 di . Geçen ay 16 .gün regl oldum bu ay bu gün 18.günüm regl olmadım. Sol kasığım sızlıyor ara ara mide bulantım var ve korkunç bir şekilde ayak bileklerim ve kuyruk sokumum ağrıyor. Sizce iğneye rağmen bu kadar gecikme normal mi?
Ben de aynı şekilde bekliyorum 17.gunum kist vs oluşma ihtimali var mı acaba gebelik yoksa regl olmak istiyorum artık

Kızlar bugun iğnenin 6 günü sağ kasığıma bıçak saplar gibi ağrı giriyor arada neden olur acaba

Sabah ki heyecanımı anlatamam test aldım çift çizgi görür müyüm bilmem ne manzara yıktı beni:KK43: nasip daha 2. Sefer daha denerim artık:KK43:

Sabah ki heyecanımı anlatamam test aldım çift çizgi görür müyüm bilmem ne manzara yıktı beni:KK43: nasip daha 2. Sefer daha denerim artık:KK43:
Tahmin edebiliyorum inan benim de umudum yok zaten cumartesi kan testi yaptırdım.Regl olmak da güzel gebelik oluşmadiysa,beklemek kötü insanı umutlandiriyor.

Kesinlikle berbat beklemek, ve her rahatsızlığı gebeliğe yormak çok üzücü:KK43:
sana katılıyorum kendimizi dinlemekten ne hale geldik benimde iğne sonrası 15. günüm bugün ama hiç bir şey hissetmiyorum test yapar dayanamzdım ama o kadar umudum yokki belki yarın yaparım kesin belli olur zaten 3 gün sonra regl olcam o kadar alıştım ki tek çizgiye :KK43:

260E7E7F-BB4F-4AE3-905F-320EA50BEDF7.jpeg
aşılamamın 11.günü test yaptım ama emin olamadım hayali çizgi var mı acaba

canım 14. gününden önce yapamyın diyorlar ama dayanılmıyor işte ama ben göremedim inş. bidahaki testte kıpkırmızı çıkar
canım 14. gününden önce yapamyın diyorlar ama dayanılmıyor işte ama ben göremedim inş. bidahaki testte kıpkırmızı çıkar
ay inşallah bekleyemiyor insan bana ince çizgi var gibi geldi de beta versem mi acaba dedim arada kramp tarzı ağrılarımda var

Ben 15. Günde olmuştum ovitrelle sonrası. Bu ay 4 gün var reglime ama tuttu mu tutmadı mı anlamadım kafa rahat olmadıkça hiç iyi hissedeniyo insan :KK43:
kesinlikle sanırım bende yarın sabah yapıcam test benimde 4 gün var sonra tamam yok adetim gelsin die bekliyorum kafa rahat oluyor

X