AĞUSTOS AYI ÇATLATMA İĞNESİ VE KLOMEN KULLANANLAR

Ben de aynı şekilde bekliyorum 17.gunum kist vs oluşma ihtimali var mı acaba gebelik yoksa regl olmak istiyorum artık

Kızlar bugun iğnenin 6 günü sağ kasığıma bıçak saplar gibi ağrı giriyor arada neden olur acaba

Kızlar bugun iğnenin 6 günü sağ kasığıma bıçak saplar gibi ağrı giriyor arada neden olur acaba
Benim de çok ağrım sızım oldu,doktor bunun normal olduğunu,vücudumuza dışarıdan ilaçla müdahale ettikleri için sancıların oluştuğunu söyledi.

Sabah ki heyecanımı anlatamam test aldım çift çizgi görür müyüm bilmem ne manzara yıktı beni nasip daha 2. Sefer daha denerim artık

Sabah ki heyecanımı anlatamam test aldım çift çizgi görür müyüm bilmem ne manzara yıktı beni nasip daha 2. Sefer daha denerim artık
Tahmin edebiliyorum inan benim de umudum yok zaten cumartesi kan testi yaptırdım.Regl olmak da güzel gebelik oluşmadiysa,beklemek kötü insanı umutlandiriyor.

Kesinlikle berbat beklemek, ve her rahatsızlığı gebeliğe yormak çok üzücü
sana katılıyorum kendimizi dinlemekten ne hale geldik benimde iğne sonrası 15. günüm bugün ama hiç bir şey hissetmiyorum test yapar dayanamzdım ama o kadar umudum yokki belki yarın yaparım kesin belli olur zaten 3 gün sonra regl olcam o kadar alıştım ki tek çizgiye

Ben 15. Günde olmuştum ovitrelle sonrası. Bu ay 4 gün var reglime ama tuttu mu tutmadı mı anlamadım kafa rahat olmadıkça hiç iyi hissedeniyo insan
kesinlikle sanırım bende yarın sabah yapıcam test benimde 4 gün var sonra tamam yok adetim gelsin die bekliyorum kafa rahat oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…