AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Aynen doğru yarım saat sonra bakılan testler doğru değil 10 dk için de ki doğru galiba

Benim bugün regl 3. Günüm doktor kontrolüm var. Kist oluşup oluşmadığına bakmak için. Onu sorucam
Benim oluşmuş 5 cm büyüklüğünde sen baktırdın mı. Femarayı sordum doktora rahmi inceltiyor dedi önermedi bana klomenin dozunu düşürürüz bidaha yaparsak ama ben ara verdim.

Kızlar benim reglim simsiyah geldi ve 3.gün kontrole gittiğimde doktor tam sökülememişsin kistten dedi ve bu ay çok farklı bir regl yaşadım. Kasık ağrıların şiddetlenirse haberleşelim dedi doktor. Deneyim oldu ama bu süreç bana çok şeyler öğrendim. Hamilelik sürecini kafamdan atmaya çalışıcam umarım başarılı olurum. Biz ne kadar istesekte Allahın dediği zaman olacak ama insan bir umut çabalıyor.

Merhaba kizlar bende 25 ağustos catlatma ignesi vuruldum ama surekli beyaz sut gibi akinti gelyo boyle bi durum yasayan varmı

Geçmiş olsun canım çok haklısın tedavi de şart ama hiç bir sorunun yok ise olmuyorsa kafanı rahatlaman lazım ben de o durumdayım kist büyük değil hani adetle birlikte atılan cinsten oluyor diyorlardı çatlamadığı için mi kis olmuş yoksa iğne mi kist yaptı

Kist oluşmuş basit kist bidahaki adette atarsın dedi. Benim vücudum kist üretiyor malesef daha önce ameliyat olmuştum. Elimizden geleni yapıyoruz bakalım nasip. İğneden baya umutluydum ama olmadı sabır testleri devam ediyor

İyi o zaman canım engel olmasın da sana doğal tedaviler uyguladın mı kürler falan bazı kişiler de yok ediyor ya benim de yarın son iğnenin pazar günü adet olmam lazım ama inşallah olmam

Merhaba kizlar bende 25 ağustos catlatma ignesi vuruldum ama surekli beyaz sut gibi akinti gelyo boyle bi durum yasayan varmı
iğnenin etkisiyle belirtiler yaşanıyor normal süreçler bizzat yaşadım. İğne etkisi geçince regl belirtileri başlıyor ama insan hamilelik olabilir mi diyor benzer belirtilermiş. Kendinizi dinlemeyin akışa bırakın en iyisi ben o süreçte yıprandğımı farkettim .

Sizi çok iyi anlıyorum benimde ilk klomen+ovitrelle denememde aynı sizin gibi oldu belirtiler insanı ümitlendiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…