AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Kendi ümitlendirmek istemiyorum korkuyorum o kadar acı çek sonuç insan almayınca çöküyor 😔kaç yumurtan gelişti en son dedin büyümüyor
Evet canım büyümüyordu 18.gün kontrole gittiğimde 1 tane yumurtam gelişmiş çok şükür doktorum bile beklemiyordu çok sevindim bende görünce

Benim oluşmuş 5 cm büyüklüğünde sen baktırdın mı. Femarayı sordum doktora rahmi inceltiyor dedi önermedi bana klomenin dozunu düşürürüz bidaha yaparsak ama ben ara verdim.
3 ve 4 cm bendeki. Doğum kontrol hapı kullanıyorum sadece o kadar. Adetim de çok normal geldi

Benim de gol olmadı 😔 bu gün kahve rengi akıntım geldi iğne tutmadı hâlbuki biraz ümitlenmiştim cuma günü test yaptım silik çizgi çıkmıştı

Benim de gol olmadı 😔 bu gün kahve rengi akıntım geldi iğne tutmadı hâlbuki biraz ümitlenmiştim cuma günü test yaptım silik çizgi çıkmıştı
Hadi ya çok üzüldüm canım bende tutucak gibi hissediyordum 😥 Umudumuzu kaybetmemeliyiz çok zor biliyorum ama bi dahaki ay olur canım inşallah

29 ağustosta saat. 11 de vuruldum bende. Beklemek çok heyecanlı. Hemen 2 hafta geçsin istiyorum. Şuan 7. Gün ve kasik ağrım , bel ağrım, şişkinlik gaz şikayetlerim var. İnşallah bu ay hayırlısı ile olur 🤲

Merhaba herkese …ben de bu ay klomen ve ovitrelle kullandım …24 agostosta çatlatma iğnesi oldum.bugün 12.gün ve test yaptım pozitif😍

12.güne göre gayet net sanırım
IMG_8467.jpeg

Hadi ya çok üzüldüm canım bende tutucak gibi hissediyordum 😥 Umudumuzu kaybetmemeliyiz çok zor biliyorum ama bi dahaki ay olur canım inşallah
Ben de öyle ama maalesef olmadı tekrar bu sürece girer miyim bilmiyorum belki iğne olmam tekrar doktor kabul ederse sadece hap kullanırım

X