AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Bana doktor verdi siz genede bir söyleyin doktorunuza klomen ile vakit kaybetmeyin Ben pişman oldum günde 3 kere klomen içtiğim halde bir işe yaramadı olan vücuduma oluyor :KK43:
Sizin klomenle hiç mi gelişmedi benim geçen ay geç olgunlaştı yine ama 2 yumurtam büyüdü sağda 18cm solda 19cm sonrasında çatlatma iğnesi yaptırdım ama tutmadı

İnşallah bu defa büyümüştür. Pazartesi muayene sonrası haber ver merak ettim:)
Ovülasyon testim bugün böyle çıktı neden acaba çatladığını mı gösteriyor bu

Eklentiler

• IMG_0932.jpeg
    IMG_0932.jpeg
    50,4 KB · Görüntüleme: 34
Bu testlerden çok almıyorum ama bazı markalar iyi değil yanlış gösteriyor benim başıma geldi
Bu testin olayı şu, yumurtlama yakın değilse tek çizgi, yumurtlama yakınsa çift çizgi çıkıyor. Çift çizgi iyice netleşince de 24-36 saat sonra yumurtlama gerçekleşiyor. Ama biz zaten çatlatma iğnesi kullandık ve iğneden yaklaşık 36 saat sonra yumurta çatlıyor.

Bu testin olayı şu, yumurtlama yakın değilse tek çizgi, yumurtlama yakınsa çift çizgi çıkıyor. Çift çizgi iyice netleşince de 24-36 saat sonra yumurtlama gerçekleşiyor. Ama biz zaten çatlatma iğnesi kullandık ve iğneden yaklaşık 36 saat sonra yumurta çatlıyor.
Aynen ben bir kere yaptım hep tek çizgiydi sonradan araştırdım iyi bir marka değilmiş

Sende var mı bir gelişme adet oldun mu

X