AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Yok hayatım kilo için demedim yumurta geliştirici gıdaların çok etkisi oluyor. Bak mesela keten tohumu semiz otu zeytin yağı balık bunları bol tükettim ve yumurtalarım geçen ay rekor milimetreye ulaştı:) normalde max 17 oluyordu geçen ay 23 oldu. Gebe kaldım mı hayır, ama büyüdü mü büyüdü:)
Bende balık yağı d vitamini folik asit hepsini kullanıyorum aslında semizotu da tüketiyorum klomen 5 gün boyunca 3*1 kullandım ona rağmen geç olgunlaşıyor garip

Aslında bakılması lazım oda yumartalma ile alakalı sağlıklı çatlayıp çalışmadığına bakılıyor ben tedaviye başlayana kadar 3 defe tüm hormonlarıma baktı kontrolüne git tatmin olmaz ise doktorunu değiştir bence
Sürekli doktora gidiyorum hiç aksatmıyorum önceki doktorumdan memnun kalmamıştım yeni değiştirdim ilk başta baktı hormonlarıma sonrasında klomen ovitrelle denedik olmadı şimdi ikinciye deneyelim dedi olmazsa üçüncüye de deniycek yine olmazsa rahim filmi çekeriz dedi

Aslında bakılması lazım oda yumartalma ile alakalı sağlıklı çatlayıp çalışmadığına bakılıyor ben tedaviye başlayana kadar 3 defe tüm hormonlarıma baktı kontrolüne git tatmin olmaz ise doktorunu değiştir bence
Doktorum tatmin ediyor açıkçası net bir şekilde söylüyor ne yapmam gerektiğini o yüzden devam edicem bakalım

Sürekli doktora gidiyorum hiç aksatmıyorum önceki doktorumdan memnun kalmamıştım yeni değiştirdim ilk başta baktı hormonlarıma sonrasında klomen ovitrelle denedik olmadı şimdi ikinciye deneyelim dedi olmazsa üçüncüye de deniycek yine olmazsa rahim filmi çekeriz dedi
Devlete mi gidiyorsun özele mi hormanlarına baktırdı ise oda içindedir adetin 21. Günü bakılıyor progesterona

Arkadaşlar klomen değilde femara kullanın derim. Bende 2 ay klomen kullandım yumurta gelismiyordu femara kullandigim ay yumurtalar istenilen büyüklüğe geldi. Ki biz pcos'lular olarak yumurta gelismesi de bizim için büyük bir sevinc🥰🥰

Ahh şunu da ekleyeyim femara klomene göre daha sağlıklı yumurta oluşturuyor mesela klomenle 3 yumurta oluyorsa femara ile 1 yumurta oluyor ama sağlıklı oluyor.

Ahh şunu da ekleyeyim femara klomene göre daha sağlıklı yumurta oluşturuyor mesela klomenle 3 yumurta oluyorsa femara ile 1 yumurta oluyor ama sağlıklı oluyor.
Ama maalesef doktor ne derse onu kullanıyoruz femera daha uygun olsa onu verirdi heralde diye düşünüyorum o yüzden doktoru dinliyorum

Arkadaşlar klomen değilde femara kullanın derim. Bende 2 ay klomen kullandım yumurta gelismiyordu femara kullandigim ay yumurtalar istenilen büyüklüğe geldi. Ki biz pcos'lular olarak yumurta gelismesi de bizim için büyük bir sevinc🥰🥰
Siz doktora kendiniz mi söylediniz femerayı kullanmak istiyorum diye

Tıptaki ismi tam olarak nedir bilmiyorum ama yeterli olgunluğa ulaşan yumurta çatlamayip kiste dönüşebiliyor diye okudum birçok yerde. Yine de bir uzmana danışmak lazım, yanıltıcı bilgi vermiş olmayayım.
Hemorajik kist kanamalı kist olarak geçiyor adetim sürekli gecikiyordu ve sebebi bu hemorojik kistti bende 2-3 kez oldu hemorojik kist oluşuyor ve adet olmamı engelliyordu geçen ay klomen ovitrelle kullandıktan sonra tam günümde adet oldum kist oluşmadı bakalım bu ay nasıl olucak

X