AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Bir kere geldi yumurta akı kıvamın da ama ağrı olmadı hiç
Zaten bi gün geliyo ondan sonra akıntı normale dönüyor diğer gün, ağrı herkeste olmak zorunda değil belki de hissedecek kadar ağrın olmamıştı. Benim hissediliyor. Kramp giriyor gibi oluyo benim ben o zaman anlıyorum

Kızlar benimde göğüs ucu agrisi 4 gündür gecmedi dokunamıyorum ağrısından, normalde sırtım agrirdi yukarı taraf bugün de sanki adet olacakmışım gibi kalçanın üst tarafına agri saplandi, İğneden sonra 7. Günüm benim gibi olanlar var mi🥺😵‍💫

Benim yumurtalar tam ne taraftaydı hatırlamıyorum ama iki taraflı ara ara ağrı oluyor ondan sordum 😂
Anladım canım😂
Olabilir ki kimi tek taraflı hisseder kimi çift 😂😂 her kadının vücudu Farklı her zaman bunu söylüyorum
Haklısın bende niye yok o falan demiyorum her vucutta farklı sonucta burda öğrendim bunuda
İki ayrı yumurta döllenirse neden olmasın iki yumurta çatlarsa ve döllenirse ikiz olma ihtimali oluyor
Ayy inşallah Rabbim isteyenlere hayırlısını sağlıklısını nasip etsin

Kızlar benimde göğüs ucu agrisi 4 gündür gecmedi dokunamıyorum ağrısından, normalde sırtım agrirdi yukarı taraf bugün de sanki adet olacakmışım gibi kalçanın üst tarafına agri saplandi, İğneden sonra 7. Günüm benim gibi olanlar var mi🥺😵‍💫
bende hiç göğüs ağrısı yok. Adet öncesi belirtilerimde de olmaz. Sanırım senin vücudunda göğüslerine vurdu.

X