AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Ben de iğne oldum ama bende sadece halsizlik çok var kolumu kaldıracak mecalim yok onun dışında hiç bilirti yok normal mi bu yumurta çatlamamış olabilir mi yumurta çatladıktan sonra mı belirti oluyor

Ben de iğne oldum ama bende sadece halsizlik çok var kolumu kaldıracak mecalim yok onun dışında hiç bilirti yok normal mi bu yumurta çatlamamış olabilir mi yumurta çatladıktan sonra mı belirti oluyor
Çatlarken olması lazım
Zaman gerçekten geçmiyo 😅 benimde 6 günüm kaldı reglye
Hiç sorma ya amannn
Yani göğüslerim ve uçları çok hassas , kasıklarımda çok çok hafif ağrı gelip gidiyor.bulantı vs falan hiç öyle şeyler yok. Sadece çok uyku hali . Ama zaten bunlar genelde adet öncesi de oluyor bilemiyorum o yüzden
İnsan işte ayırt edemiyor
Benim memelerim hassas olurdu adetten önce şu an yok, biraz önce az az karnımın altına ağrı girmeye başladı çok hafif

Çatlayınca belirti oluyo yumurta akı kıvamında oluyo akıntı bi de yumurta ne tarafta oluştuysa o tarafa şiddetli kramp giriyo vücut ısısı artıyo ben öyle anlıyorum

X