AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Bu arada eğer kontrolde yumurtalarınız 20ye gelmemişse üzülmeyin ben çok ağlamıştım sonra tekrar çağırdı sonra tekrar çağırdı 17 olunca ertesi güne iğne verdi. Günde 1-2 mm büyüyormuş.Mer
Bildiğim kadarıyla 16-17 olunca şans oluyor daha küçük kalırsa döllenmeye uygun olmadığı için bir sonraki ay ilacın dozunu artırabilir canım. Yani büyümemişse iğne çatlatsa bile uygun olmaz umarım çok güzel büyür seninkiler 💜
Merhaba 🥰 Bugün kontrole gitmiştim.17 ye ulaşmış. Pazartesi çatlatma iğnesi yapalım dedi. İlk defa deneyeceğim iğneyi. Biraz heyecan yaptım 😅 büyüme yerinde dedi.
Aklıma gelen şu acaba yarın ya da pazar yumurtlama günümse deneme yapmayacağım İÇİN umarım kaçırmış olmam.

Merhaba 🥰 Bugün kontrole gitmiştim.17 ye ulaşmış. Pazartesi çatlatma iğnesi yapalım dedi. İlk defa deneyeceğim iğneyi. Biraz heyecan yaptım 😅 büyüme yerinde dedi.
Aklıma gelen şu acaba yarın ya da pazar yumurtlama günümse deneme yapmayacağım İÇİN umarım kaçırmış olmam.
Doktorun dedikleri tarihlerde yaparsan sıkıntı olmaz. Bana iğne günü ilişki önermemişti. İlacı bitince salı günü gidecektim bana gelmeden cumartesi pazarı değerlendir demişti. Gittiğimde de iğne vermiştim.

Canım için rahat etsin istersen pazar ilişki yapın. Zaten Pazartesi iğne günü olmayacak Salı ilişki olacak . 17 di benim de ertesi güne iğne vermişti. Hadi heyecanla bekliyoruz 😇🙏🏻

İğneden sonra 9. günüm:
dün gece adet sancısı gibi sancım oldu ama daha 1 haftası var? Belki kiste dönmüş olabilir. Ayrıca belim ağrıdı.

Kızlar adet belirtilerim yok, kasıklarımda ağrımıyo hiçbir belirti yok. Normalde 1 hafta önce semptomlarım başlardı. Bu beni şüpheye düşürüyor. Hamile olduğumu hissediyorum. Dün kanda çıkmadı belki de hcg belli bir yüksekliğe gelmedi. Kaç hafta sonra öğrenen kadınlar olmuş acaba ben de mi öyle olucam başına gelen var mı veya duyduğunuz böyle bir durum var mı?

Kızlar adet belirtilerim yok, kasıklarımda ağrımıyo hiçbir belirti yok. Normalde 1 hafta önce semptomlarım başlardı. Bu beni şüpheye düşürüyor. Hamile olduğumu hissediyorum. Dün kanda çıkmadı belki de hcg belli bir yüksekliğe gelmedi. Kaç hafta sonra öğrenen kadınlar olmuş acaba ben de mi öyle olucam başına gelen var mı veya duyduğunuz böyle bir durum var mı?
Geç döllenme diye bir şey okumuştum adet günü 20 gün geçtikten sonra gebelik çıkmıştı ben sizde gebelik olduğunu düşünüyorum açıkçası hormon değerleri o yüzden yüksek çıktı bence. Daha erken değil mi bence test yapmayıp 1 hafta daha bekleyin.

Geç döllenme diye bir şey okumuştum adet günü 20 gün geçtikten sonra gebelik çıkmıştı ben sizde gebelik olduğunu düşünüyorum açıkçası hormon değerleri o yüzden yüksek çıktı bence. Daha erken değil mi bence test yapmayıp 1 hafta daha bekleyin.
Bende öyle yapmayı düşünüyorum. Adet olmazsam 1 hafta geçince yenilicem testi. Bi de benim kan bağı olan bi akrabamın ne kanda ne idrarda ne ultrasonda bebek gözükmemiş kaç ay. Tabi bu dediğim 25-26 yıl önce olan bi olay. Yani kan çekiyor belki de o kadınla durumum aynı olabilir bazen kadınsal konularda benzeriz onla. Genetik olarak çekmişimdir belki de 😂

1 yıldır korunmuyorum her şey normal ama olmuyor .Bu ay hem rahim filmi çektirdim hem de 7 Ağustos iğne vuruldum. Bugün 13. Gün o günü de sayarsam göğüslerim ağrıyor ama normalde bugün adet günüm bazen 1-2 gün gecikiyor bakalım bekliyorum 🫣

1 yıldır korunmuyorum her şey normal ama olmuyor .Bu ay hem rahim filmi çektirdim hem de 7 Ağustos iğne vuruldum. Bugün 13. Gün o günü de sayarsam göğüslerim ağrıyor ama normalde bugün adet günüm bazen 1-2 gün gecikiyor bakalım bekliyorum 🫣
Ayy çok heyecanlı evde idrar testi falan yapmayı düşünmüyor musun erken gebelik testi falan. Bende 7 sinde vuruldum iğneyi. 8 inde yumurtam çatladı ben çatlama gününden itibaren sayıyorum 11 gün oldu benim

Ayy çok heyecanlı evde idrar testi falan yapmayı düşünmüyor musun erken gebelik testi falan. Bende 7 sinde vuruldum iğneyi. 8 inde yumurtam çatladı ben çatlama gününden itibaren sayıyorum 11 gün oldu benim
Benim 22 sinde adet olmam lazım. 3 gün kaldı bakalım adet belirtilerim yok.

X