AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

İğnenin üstünden epey geçti ama ve bacak ağrısı belirgin bir belirti
Yorgunluktan mı acaba diyorum. Ya insan tam hamileliğidde yoramıyor. Sanki kasık ağrısı olunca yerleştiğini hissedecem diye şartlamşım onun dışında bişeyş belirtiye yoramıyorum sizde öyle misiniz

iğne yapıyor öyle bir kaç güne düzelir beta hcg hormonu yüklemesi yapınca belirtiler aynı hamilelik gibi
Sen nasılsın? Yok ya önceki gibi belirtim yok ilk iğnemde baya olmuştu da şuan yok yani bu kasık ağrısının da iğneden olduğunu biliyorum.

Ayy çok heyecanlı evde idrar testi falan yapmayı düşünmüyor musun erken gebelik testi falan. Bende 7 sinde vuruldum iğneyi. 8 inde yumurtam çatladı ben çatlama gününden itibaren sayıyorum 11 gün oldu benim
Sanırım pzt dayanamayıp yapabilirim eğer o zamana kadar adet olmazsam , adet öncesi de göğsüm böyle ağrırdı aynı gün yapmışız iğneyi o zamann

Belirtilerin var mı
Yani göğüslerim ve uçları çok hassas , kasıklarımda çok çok hafif ağrı gelip gidiyor.bulantı vs falan hiç öyle şeyler yok. Sadece çok uyku hali . Ama zaten bunlar genelde adet öncesi de oluyor bilemiyorum o yüzden

Sanırım pzt dayanamayıp yapabilirim eğer o zamana kadar adet olmazsam , adet öncesi de göğsüm böyle ağrırdı aynı gün yapmışız iğneyi o zamann
Aynen öyle bende pazartesi veya Salı test yapmayı düşünüyorum Salı günü adet olmam lazım

Benim memelerim hassas olurdu adetten önce şu an yok, biraz önce az az karnımın altına ağrı girmeye başladı çok hafif

Klomene kacinci gunu basladiniz ve igneyi kacinci gun oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…