AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

kızlar hala pıt pıt seğirmeler devam ediyor bende Allahım inşallah bu bi belirtidir. Belimde ağrıyor. Adetten önce bel ağrım olduğunu hatırlamıyorum hiç

kızlar hala pıt pıt seğirmeler devam ediyor bende Allahım inşallah bu bi belirtidir. Belimde ağrıyor. Adetten önce bel ağrım olduğunu hatırlamıyorum hiç
Her ay böyle belirtiler yaşıyorum sonra regl geliyor o yüzden kan testi en net belirti bence inşallah vardır bebiş onun işareti olsunnn 🩷🩷🩷

Bende şuan bişey yok yarın 9.günüm olacak bakalım değişiklik olur mu
Adet ağrın var mı benim normalde adet olmadan 1 hafta önce falan başlardı yavaştan ağrılarım o da yok. Sağ tarafım iç kısmı yanıyor gibi bi de iğne batırılmış gibi oldu bi ara. Değişik şeyler oluyo ama inşallah adet falan olmam. İnşallah bunlar gebelik belirtileridir

Adet ağrın var mı benim normalde adet olmadan 1 hafta önce falan başlardı yavaştan ağrılarım o da yok. Sağ tarafım iç kısmı yanıyor gibi bi de iğne batırılmış gibi oldu bi ara. Değişik şeyler oluyo ama inşallah adet falan olmam. İnşallah bunlar gebelik belirtileridir
İnşallah ya benim adet ağrım adetten ya bir gün önce ya da olacağım gün olur. Adete bir hafta kala duygusal olarak dalgalanmalar iştah artışı gibi belirtiler başlar sivilce olur bazende.

İğne vurulduktan ki süreçte dinlenmemiz mi gerekiyordu dikkat etmek lazım mıydı hareketlerimize doktor bununla ilgili bişey demedi gerçi ama

Merhaba arkadaşlar heyecanlı bekleyişlerimizi buradan takip edelim mi :) Öncelikle Rabbim evlat sahibi olmak isteyenlere en yakın ve hayırlı zamanda nasip etsin. Klomen ve çatlatma iğnesi tedavisine başladım. 9 ağustosta 17.50de iğne vuruldum 2 hafta geçer mi😁
Ben de klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum bu ay oldum iğneyi ve 2 Ağustos da gebe oldugumu öğrendim 5 Ağustos'ta da kimyasal gebelik olduğunu öğrendim doktorum bana bu ay gebe kalma şansın var ama çok düşük dedi iki gün önce akşam da bir iki saat süren kahverengi ve kırmızımsı bı akıntı geldi ondan beri hiç akıntı olmadı daha lekelenme diyebiliriz adetim 6 gün gecikince gel bakalım dedi ultrasonda 2 mm' lik kist varmış hormon ve gebelik testi için kan verdim hastanedeyim şuan sonuçları bekliyorum hayırlısı neyse o olsun 😔

İğneden sonraki 8. gün:
1) İki gündür göğüs uçlarım inanılmaz acıyor ve şiş, sütyen falan takmak istemiyorum. Göğüslerim de ağrıyor ama adet öncesiyle aynı ağrı.
2) Çok yorgun hissediyorum.
3) Ara ara karnımda ağrı oluyor ama bunun ne ağrısı olduğunu kestiremiyorum. Gaz bile olabilir :KK70:
4) Onun dışında bugün beyaz akıntı oldu.
5) Arada belim ağrıyor ama sürekli masa başı çalıştığım için duruş bozukluğundan da olabilir.
Yani aslında her şey ya öyle ya hiç öyle değil. Belki kendimi fazla dinliyorum psikolojik belirtiler yaşıyorum.

Ben de klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum bu ay oldum iğneyi ve 2 Ağustos da gebe oldugumu öğrendim 5 Ağustos'ta da kimyasal gebelik olduğunu öğrendim doktorum bana bu ay gebe kalma şansın var ama çok düşük dedi iki gün önce akşam da bir iki saat süren kahverengi ve kırmızımsı bı akıntı geldi ondan beri hiç akıntı olmadı daha lekelenme diyebiliriz adetim 6 gün gecikince gel bakalım dedi ultrasonda 2 mm' lik kist varmış hormon ve gebelik testi için kan verdim hastanedeyim şuan sonuçları bekliyorum hayırlısı neyse o olsun 😔
Kimyasal gebelik nasıl oluyor? Bir de soğan kürü vs kullandınız mı onu kullananların genelde kahverengi akıntısı oluyormuş. Umarım gebesinizdir heyecanla bekliyoruz sonuçlarınızı. :)

Çok geçmiş olsun. Rabbim en kısa zamanda şifa versin

İğneden sonraki 8. gün:
1) İki gündür göğüs uçlarım inanılmaz acıyor ve şiş, sütyen falan takmak istemiyorum. Göğüslerim de ağrıyor ama adet öncesiyle aynı ağrı.
2) Çok yorgun hissediyorum.
3) Ara ara karnımda ağrı oluyor ama bunun ne ağrısı olduğunu kestiremiyorum. Gaz bile olabilir :KK70:
4) Onun dışında bugün beyaz akıntı oldu.
5) Arada belim ağrıyor ama sürekli masa başı çalıştığım için duruş bozukluğundan da olabilir.
Yani aslında her şey ya öyle ya hiç öyle değil. Belki kendimi fazla dinliyorum psikolojik belirtiler yaşıyorum.
Bende masa başındayım hareketsiz kalıyoruz bütün gün. Belirti konusunda kendimi bişeye odaklamıyorum. .

X