AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Ben pkolu değilim bi tane sağda yumurtam oluştu. Evet doktorlar öyle diyor çünkü hepsi döllenirse çoğul gebelik oluşur bu da risk. Tüm çoğul gebelikler risk taşır. İlaçsız doğal yolla olsa bile. Benim yumurtam 8 inde çatladı o yüzden 22 sinde adet olmam lazım

5 gün kalmış güzel haberler inşallah ne zaman test yapacaksın belirti var mı?

Kızlar selam bugün iğneden sonra 6. Günüm idrara sıkışınca ve ilişki esnasında sağ kasığımda bir ağrı acıma gibi oluyor. Bunu yaşayan var mi?

yeni gördüm bu mesajını nasıl test yapacaksın, kan mı ev tipi mi? doktor gel vs dedi mi?
Doktor kan tahlili yap dedi 15.güne kadar test yapma dedi yalancı pozitiflik olabilirmiş iğnenin etkisiyle Pozitif çıkınca arayıp söylicem ona göre neler olur bilmiyorum. Pozitif çıkmazsa da reglin 3.günü gel dedi

Evet riskli Rabbim korusun sağlıklısını nasip etsin

Bendede pco var klomen verdi bittiktrn bir kaç gün sonra gittim iğne verdi bir gün sonra akşamüzeri vurul dedi bende iş çıkışı göbekten yaptırdım
Adet düzenin nasil canim , benimki çok düzensiz 5-6 ayda bir yada yılda bir geliyor. Tarlusal yada duphaston ile her ay adet görüyorum

Adet düzenin nasil canim , benimki çok düzensiz 5-6 ayda bir yada yılda bir geliyor. Tarlusal yada duphaston ile her ay adet görüyorum
ben duphastona geçen ay başladım şimdide kullanıyorum. Evlendikten sonra iyice düzensizleşti. Bekarken yasmin kullanıyordum öyle regl oluyordum. Evlenmeden önce bırakmıştım. 2 ayı geçince olmuştun en son. Pco olunca malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…