AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

iyi yaptın

eevet öyleymiş hadi bakalım ben kanda öğrenmek istiyorum kaset almıcam kendimi ona şartladım
İdrarda görüp öyle kanda baktırmak istiyorum ben direk kan verip olumsuz olursa üzülürüm bi kaç kere öyle yapmıştım üzücü oluyo idrar testinde o kadar üzülmüyorum

Merhaba arkadaşlar, ben de dün klomene başladım çatlatma iğnesi olacak mı bilmiyorum daha beklemedeyim.. çoğul gebelik olabilir deniliyor, çoğul gebelik yaşayan var mı?

bende pco var bu yüzden x2 daha fazlaymış bu risk. ne olur ne biter bilmiyorum. sizde çatlatma iğnesi yapıldı mı kendi mi çatladı?
Biz riske atmadık. Kendi de çatlayabilirdi çok güzel büyümüştü ama yine de iğne vurdum çatlatmak için. Bir gün sonrada çatladı zaten

Biz riske atmadık. Kendi de çatlayabilirdi çok güzel büyümüştü ama yine de iğne vurdum çatlatmak için. Bir gün sonrada çatladı zaten
fazla yumurta olursa dr ilişki yasağı ve çatlatma iğnesi vurmayacağından bahsetti. çoğul gebeliği risk olarak görüyorlarmış. fazla olsa bile ben kendim yaparım diye düşünüyorum ama bakalım nasıl ilerler... senin kaç yumurtan oldu? bat ne zaman

bana demedi riskli diye vurulalım şansımız yüksek dedi çoğul gebelik olarak bişey demedi ben dedim aa o zaman ikiz olma şansı var diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…