AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Benim de 6 günüm ve aynı enerjim düşük ve yorgun hissediyorum birkaç gündür. Akşam 9'da uykum geliyor.

İştah artışı var mı acaba kullandığımız ilaçlar mı yapıyor yoksa duygusal açlık mı hissediyorum ya da stresliyim farkında değil miyim
bende de iştah artışı ve aşırı şu içme isteği oldu iğneden sonra ne yesem doymuyor gibiydim ben olamadım ama inşallah sen hamilesindir

İştah artışı var mı acaba kullandığımız ilaçlar mı yapıyor yoksa duygusal açlık mı hissediyorum ya da stresliyim farkında değil miyim
İştah artışı var gözüm dönüyor yemek için. ama sanırım klomen + ovitrelle + estrofem kullandığım için hepsi hormon hepsi kilo yapıyor diye yorumluyorum. Hepimiz stresliyiz ve yazılanlardan da etkileniyoruz bence. Bir süre bakmasam iyi olacak sanırım hatta

İştah artışı bende de var. Akşam 6.30 gibi yemeğimizi yiyoruz. Sonra 9-10 gibi midem kazınmaya başlıyor, ne yesem diye aranıyorum. Geçen akşam üç çeyrek ekmek arası yedim saat 10’u geçiyordu Ama ben regl öncesi de böyle oluyorum hep, yiyip yiyip doymuyorum.

Yok benim bi tane sağda 19.2 mm yumurtam oluşmuştu

Amin inşallah ya

Bende böyleyim. Dün akşam hemen bi pizza yapıverdim ama ben bunu hamileliğe yormuyorum çünkü adetten önce de böyleyim ben.

aynı bende regl öncesi öleyim.

Ah ilaçlar umarım fayda edersin☺

Merhaba kızlar ben de dün çatlatma iğnesi vuruldum ama doktor bana klomen vermedi bu kez. İkinci vuruluşum bu arada. Sadece duphaston ve folik asit verdi

Merhaba kızlar ben de dün çatlatma iğnesi vuruldum ama doktor bana klomen vermedi bu kez. İkinci vuruluşum bu arada. Sadece duphaston ve folik asit verdi
Merhabalar umarım sizde güzel ve hayırlı sonuçlar alırsınız. Yumurtalatınız büyümüş demekki . duphastona hangi gün başlayacaksınız dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…