AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

1 ağustos sabah ovitrelle iğne yapıldı. Bu sabah kaset test yaptım. Sonuç bu şekilde. Silik falan hiçbir şey yok, ümidimi kaybetmeli miyim bilmiyorum.

Eklentiler

• IMG_5036.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 60
1 ağustos sabah ovitrelle iğne yapıldı. Bu sabah kaset test yaptım. Sonuç bu şekilde. Silik falan hiçbir şey yok, ümidimi kaybetmeli miyim bilmiyorum.
merhaba bende de pozitif olmadı kan verdim 2.30 çıktı ve haka regli olmadım 17 gundeyim iğne vurulmam dahilinde ve günümü bekliyorum isterseniz kan verin daha iyi sonuç alırsınız lütfen sonucları bizimkide paylaşın inşallah iyi haberler ile

Sizin ilki niye olmadı belli bi sebep var mı? Ne sorununuz var acaba
İlkinde bir yumurtam çatlamamış ve kiste dönüşmüş. Herhangi bir sorunum yok eşimde de sorun yok ama olmadı işte. Ara sıra benim hormonlarımda oynama oluyor

Şuan da 30 görünüyor sınır 29 yazıyor.
Bi kere benim de 30 çıkmıştı sonra bi daha baktırdım 2-3 ay sonra 14 e düşürmüştü hiçbir şey kullanmadım ilaç falan yok yani. Kendi kendine düşmüştü. Büyük ihtimalle sizinde stresten falan oluyordur benim de stresten olmuştu demekki o ay sadece 1 kere 30 gördüm dahası normal. İlaç başlamadı mı doktor
Bir ay ara verdik kist sebebiyle bu ay kaybolmuş. Şimdi tekrar deniyoruz
Kaç yıllık evlisiniz kaç yaşındasınız

İlaç başladı iki üç kez kullandım ilaçları hatta doktorum bitkisel şeyler de veriyor. 1 yıl 2 ay oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…