AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

Vay arkadaş neler var neler tekrardan aydınlandım aslında kasmıyorum ama meraklıyum araştırıp öğreneyim diyorum herşeyi Canım yumurtalarım sizi seviyorum güzelce anlaşalım bu süreçte
Ben bazen konuşuyorum onlarla pozitif enerji gönderiyorum araştırmak çok güzel bilmek gibisi mi var araştırmazsak vücudumuzu nasıl tanıcaz

Ben bazen konuşuyorum onlarla pozitif enerji gönderiyorum araştırmak çok güzel bilmek gibisi mi var araştırmazsak vücudumuzu nasıl tanıcaz
Aynen öyle hahaha pozitif olmak insana bu süreçlerden iyi geliyor su içiyorum şişenin içine hamile olmaya anne olmaya niyet ediyorum diyorum

Ben perşembe günü yani 2 gün sonra kanda progesteron baktırmaya gidicem güzel kaliteli çatlama olmuş mu diye bakalım ondan sonrası nasip gebe kalabilecek miyim haftaya belli olacak işte
Sonuçlarını bekliyoruz :) yumurtalarının hepsinin çatladığı anlaşılır mı sonuçlardan

Sonuçlarını bekliyoruz :) yumurtalarının hepsinin çatladığı anlaşılır mı sonuçlardan
Zaten bi tane oluştu ya benim onun çatlatıp çatlamadığı anlaşılacak. Ama ben baya çatlama belirtilerini belirgin yaşadım çatladığına eminim acaba kaliteli mi çatladı bu önemli

Zaten bi tane oluştu ya benim onun çatlatıp çatlamadığı anlaşılacak. Ama ben baya çatlama belirtilerini belirgin yaşadım çatladığına eminim acaba kaliteli mi çatladı bu önemli
Eğer kaliteli değilse doktorum ona göre kaliteli olsun diye koenzim falan başlıcak takviye

Günaydın herkese. Bir şey soracağım. İğnenin 15. Günü bugün. Kaset testle çıkar mı sonuç sizce? Yoksa erken gebelik testi mi yapmak lazım?

Birden fazla yumurtan oluşmamış mıydı ben başka kişiyle mi karıştırıyorum. Bugün benim iğneden sonra 7.günüm ruhsal olarak tuhaf hissediyorum belirti değildir ama sebepsiz bir enerji düşüşüm var

Günaydın Kan en doğru sonucu verir ama siz bilirsiniz
Kan için haftasonunu bekliyorum. Beklenen adet tarihimi tam bilmiyorum. Çünkü 28 gün olduğu da oldu 24 gün olduğu da. O nedenle doktorun söylediği tarihe odaklandım, o da 18 ağustos.

19’u da doğum günüm, dualarınızı esirgemeyin lütfen, hayatımın en güzel doğum günü hediyesini alayım bu yıl

O zaman hiç test vermeyin Aa aslan burcu musun. Rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin hepimize

Cuma günü güzel haberler gelsinmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…