AĞUSTOS 2023 ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR(Klomen+Ovitrelle+Duphaston)

20 mm diye bi şey yok doktor yeterli büyüğe ulaştığını düşünüyorsa iğneyi vurmanı isteyebilir veya kendi çatlasın der. Benim yumurtam çatlıyordu ama bu sefer garantiye almak için iğne de vurmak istedik. Doktorum sağ tarafta bi tane 19.2 mm yumurtam oluşmuştu. Eve gider gitmez iğneni yap yaptığın günle birlikte 3 gece ilişki dedi. Gün aşırı demedi bize. Öyle değerlendirdik. Ben oviterelle vurdum kendime. Karnıma. Koldan da vurulanları varmış. Göbek hizasında iki parmak ileriye yani yaklaşık 2 cm ileriye vuruyorsunuz iğneyi. Deriyi elinizle topluyorsunuz. 90 derece açı ile iğneyi vuruyorusnuz yavaş yavaş enjekte ediyorsunuz. Sonra derinizi düzleştirip iğneyi çıkarıyorsunuz ovmayın kızarmasın. Bir tane iğne vuruluyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Sağlıklı büyüme günde 2 mm civarlarında olmalı benim öyle oldu.

Duphaston progesteron salgılınmasına yardımcı oluyor bebek tutunsun diye

Bildiğim kadarıyla 16-17 olunca şans oluyor daha küçük kalırsa döllenmeye uygun olmadığı için bir sonraki ay ilacın dozunu artırabilir canım. Yani büyümemişse iğne çatlatsa bile uygun olmaz umarım çok güzel büyür seninkiler

Sanırım gebelik var sizde kan testi kesin sonuca götürecektir.
Kist yapmıyor diye bu ilacı kullandım inanın o kadar bunaldım ki zaten doğrı düzgün ultrasonla bakmıyordu iğne de vermiyordu diye kendim de yaparım aynısını dedim içtim valla
Geç döllenme mi acaba bende hayalet çizgi gördüm
Olabilir şimdi erken gebelik testi aldım ama ne zaman yapmam lazım bilmiyorum sabahı mı beklemeliyim acaba
Doktora sormadan kullanmayın bence kist oluşturabilir sonuçta içlerinde hormon var normal ağrı kesici kullanmaya benzemez :)
Kist yapmıyor bu ilaç diye içtim bi de düşük doz kullandım doktpr da kontrol felan etmiyordu ki biraz umursamazdı galiba
M morganlafaye bence test yapın çıkarsa bi de kan verirsiniz emin olmak için
Erken gebelik testini bu saatte yapsam çıkar mı acaba

İnşallah ya bakalım. Bebeğin tutunmasını yardımcı oluyor birde adet söktürücü

Sabah ilk idrarla daha iyi sonuç çıkar bence

belirti değil 20 mm iken mi yoksa 23 mm iken mi çatlıyor onu demek istwdim evet sağolum çok yardımcı oluyprsunuz
En iyi 18 mm den başlıyor gerisi küçük kabul ediliyor zaten. Çatlasa bile olgunlaşmadan çatladığı için döllenme riski düşük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…